Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 16 hetes vérvétel után úgy...

A 16 hetes vérvétel után úgy tudom a 18. héten kell menni a II. genetikai uh-ra, és aztán mikor és milyen vizsgálatok vannak amire tuti hogy hívni fog a dokim?

Figyelt kérdés
2009. máj. 22. 00:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Ami biztos ,hogy lesz 24.heti terheléses vércukor vizsgálat és ha még nem voltál, akkor a belgyógyászatra is menni kell.

Úgy emlékszem a következő Uh már csak a 32. héten lesz.

Minden jót neked!

35 hetes kismami

2009. máj. 22. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen jól tudod 18 hetesen kell menni genetikára. Aztán azthiszem 23 hetesen vércukor. 28 hetesen uh. 32 hetesen is. 36 hetesen meg nekem még menni kellett vérvételre is de azt nem tudom hogy ez másnál is igy volt e. 36 héttöl meg minden héten kell menni nst-re. Aztán pedig a szülés napjára kiirt dátum ha addig kihúzod. Ha pedig túlviszed mindennap kell menni vagy befeküdni a kórházba.
2009. máj. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

18-20. héten UH.

26. héten (+/- 1-2 hét) cukorvizsgálat.

28-32. hét: UH.

32. hét: vérvétel.

36. hét: vérvétel (ha Rh negatív vagy).

36. héttől: CTG vagy NST vizsgálat hetente.


Boldog babavárást!

egy 30 hetes kismami :)


Ui.: egy óra múlva megyek a 30. hetes UH-ra! :) (Kíváncsi vagyok, mekkora súlyt saccolnak neki) :)

2009. máj. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
..ja, és a 38. hét: van még egy UH.
2009. máj. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Boldog babavárást és babázást mindenkinek.
2009. máj. 22. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!