Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetesen van utoljára...

32 hetesen van utoljára vérvétel? Most vagyok 36. hetes, még 2 hét múlva kell uhra mennem, meg hetente nst, meg védőnő. Milyen vizsgálatok vannak még?

Figyelt kérdés
2009. febr. 5. 14:52
 1/2 anonim ***** válasza:

mas nincs.. ctg hetente..ja, meg huvelyvaladek vetel, hogy rendelkezel e streptococus bacival, vagy mivel.. ha van olyanod, akkor sincs semmi baj, csak szules elott fogsz kapni antibiotikumot..


nekem picit megkavartak, 37 hetes leszek hetfon, akkor fordítanak meg, és egyberakták az utolsó uh-val, vérvételem nem tudom végulis lesz e, vagy nem, allitolag az utolso csak azert kell, mert ha gond lenne, akkor szeretnek a dokik friss adatokból dolgozni..

meg állítólag pisit is kérnek ctgnél, de tőlem nem kértek.

(nem kell vinni, hanem ott kell prezentalni).

2009. febr. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom,h. a 36.hét körül kéne az utolsó vérvételt csinálni de akkor lehet neked már nem lesz. Hetente CTG meg szintén 36.heti Uh, de azt is a 36. héten kéne csinálni tudtommsl és nem a 38-on.

Ja igen, és hüvelyvizsgálat amit az előttem szóló említett a baci miatt.

2009. febr. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!