Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hülye kérdésem lesz előrebocsá...

Hülye kérdésem lesz előrebocsátom: terhesség alatt rosszabb a gyantázás mint előtte volt?

Figyelt kérdés

Már nagyon rámférne, és borotválni nem akarom, magamnak géppel leszedni már nem tudom mert nem látok oda, tükörben meg bénázok. Na meg remélem, semmiféle folyamatot nem indít be.

24 hkm


2012. jan. 2. 16:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Lehet jobban fog fájni, mint egyébként.

Nekem sokkal érzékenyebb a bőröm, mióta terhes vagyok, folyamatot nem hiszem, hogy beindít!

2012. jan. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én a lábam is alig bírom epilálni:( nagyon nagyon érzékeny lett a bőröm.szóval valószínű kicsit jobban fájna
2012. jan. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

NEM! Én egy hónapja voltam, legyantáztak odalent, és egyáltalán nem fájt.. Pedig előtte rengeteget szenvedtem. És ma is voltam pont, ma sem volt vészes.

Ugyhogy kilehet bírni, pláne ha eddig is gyantáztattál. :)


-33 hkm

2012. jan. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen, eddig is gyantáztattam, vagy leszedtem magamnak, ha nem voltak erősek a szálak, de most már géppel leszedésnek nem megyek neki. Amellett hogy nem látok oda rendesen, már túl megerősödtek a szálak.

Én is attól féltem, hogy a megnövekedett vérbőség esetleg erősebb fájdalmat okoz. De kibírom. A szülés gondolom, rosszabb lesz, végülis :)

2012. jan. 2. 18:58
 5/9 anonim ***** válasza:

Én már 2 hónapja gyűjtöm a bátorságot, valamiért így Babásan félek, pedig nagy a fájdalomtűrő képességem. Korábban én is epiláltam az egészet, néha mentem gyantáztatni, mikor otthon nem volt kedvem. Most már 29 hetes vagyok, a héten már tényleg be kéne jelentkeznem nekem is. Az elmúlt két hónapban csak ollóval igazítottam rajta, epilátorral nem mertem már, még a lábam meg a hónaljam is elmaradt. (Szerencsére a Páromat nem zavarja, gyönyörűnek tart így is.) Borotválni én sem szeretném. Majd a kozmetikussal azt is megbeszélem, hogy hogyan tudnánk megoldani, hogy ne kelljen szüléskor se.

Boldog Babavárást! És kitartást!

2012. jan. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen, nálunk sem a páromat zavarja, hanem engem :) Na, elmegyünk? :) én holnap felhívom a kozmetikusomat, muszáj a dzsungelt kiirtani :)

Boldog babavárást mindenkinek!

2012. jan. 2. 21:19
 7/9 anonim ***** válasza:
#5-ös vagyok. Én holnap délután megyek. Legalább túlleszek rajta. :)
2012. jan. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én ma nem hívtam fel, mert egyéb ügyek jöttek be, de a közeljövő tervei közt benne van :) max jövő hét elején megyek én is :)
2012. jan. 3. 14:28
 9/9 A kérdező kommentje:
Na megvolt végre! Nem fájt jobban, és megérte. Tuti gyakrabban fogok menni, és szülés előtt teljesen csupaszítom őkelmét :)))
2012. jan. 12. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!