Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesseg alatti fogyas?

Terhesseg alatti fogyas?

Figyelt kérdés
7 hetes terhes vagyok, 170cm magas es 85kg :( Az elso szulesem utan hiztam meg, a kisfiam most 2 eves. Nagyon nem szeretnek hizni terhesseg alatt, hogy tegyem hogy nekem is es a babamnak is jo legyen?
2012. jan. 1. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne úgy diétázz, hogy éhezel, hanem változtass sok mindenen. Minden nap mozgás. séta, szobabicikli, vagy ami jól esik.

És étkezz egészségesen. Sok gyümölcs, főleg szénhidrátmentesen.

2012. jan. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én 85 kiló voltam mikor kiderült,hogy 5 hetes terhes vagyok.Én nem fogyókúráztam egyáltalán.Egyszerűen megundorodtam pl az édességektől.12 kilót fogytam a terhesség elején.82 kilósan mentem szülni 41.dik héten.

70 kiló voltam mikor hazajöttem a kórházból a kisfiammal.

2012. jan. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Barcsak en is igy lennek :) Az elso terhessegemmel is felszedtem 27kg-ot, pedig nem zabaltam. Az volt a baj hogy ahogy ekezdett noni hasam, jottek a medence csont problemak, alig tudtam jarni, nemhogy folyamatosan mozogni :(
2012. jan. 1. 20:25
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerntem el fogom kezdeni Rubint Reka kismama tornajat amig birom, az edesseget meg totalisan kiiktatom. Valamennyit fogytam az elso szulesem ota, de meg boven lett volna mit. Nem akarom szules utan megint ugy erezni magam mint egy balna. Semmi kozos kep nincs rolam es a kisfiamrol mert annyira utalom magam miota szultem. Szep kismama/anyuka akarok lenni :(
2012. jan. 1. 20:28
 5/7 Grófházy ***** válasza:

háát csajok,én nemtom,de én is fogyok

70 kg voltam,amikor babás lettem,aztán 3 hónap múlva +2,5 kg,most pedig a7. hónap közepén ismét 70 kg.

Csak a pocakom göbölyödik,de rendesen.

Eszem mindent,amit megkívánok,egyáltalán nem fogyózok.

Csak kiiktattam a cukrot,és a fehér kenyeret.

A kislányomat a 27.héten 1100-1280gramm körül saccolta a dokim,és nagyon jól érzem magam.

2012. jan. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az első trimeszterben 10 kg-ot híztam. Aztán furcsa, de már december elején is 2 kilóval kevesebbet mutatott a mérleg, a nagy karácsonyi dorbézolás után megint - 2kg. Január elején terhességi cukor miatt 160g-os diétára fogtak. De igazából csak a cukrot iktattam ki az étrendemből az elmúlt két hétben. Védőnőhöz 2 hét múlva kell mennem újból, hát kíváncsi vagyok mit mér majd. Ja, és direkt mindig ugyanabban a ruhában megyek védőnőhöz, hogy a mérlegen tényleg a súlyom változását lássuk.
2012. jan. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Szerintem a Réka tornájától nem fogsz fogyni, de kellemes amúgy :)

Illetve ha van rá módod, menjél el dietetikushoz.

Háziorvosod ad beutalót, ingyenes, én nagyon meg vagyok elégedve, nem éhezek, nagyon egészségeseket fogyasztok, és állítólag nagyon jól nézek ki :) kicsattanósan :)

Nekem is a túlsúly miatt javasolta a nőgyógyászom!


Ha elmész, akkor általában részt veszel egy kiadós oktatáson, és kapsz sok segédanyagot, illetve személyre szabottan kapsz kalória és szénhidrát beviteli előírást.

Nem könnyű de be lehet tartani.


Minden jót, szép babavárást.

2012. jan. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!