Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma rájöttem, hogy terhes...

Ma rájöttem, hogy terhes lehetek, azonban tegnap diszkóban voltam, jó füstös helyen, ahol sokat táncoltam, és ittam 1 pohár bort és 1 pohár pezsgőt. Vajon ártottam a gyerekemnek, nem fogok elvetélni a sok ugrabugra miatt?

Figyelt kérdés
2012. jan. 1. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Semmi baja nem lesz a babádnak. Én terhesen végigtáncoltam az éjszakát,csárdásoztam,keringőztem és nem vetéltem el.

Nem olyan könnyű elvetélni. Régen a gyárakban nehéz súlyokat emeltek,és nagyon ritka volt a vetélés,vagy a veszélyeztetett terhesség.

Azért nem ajánlatos sűrűn ugra-bugrálni.

2012. jan. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Dehogy lesz bajod!
2012. jan. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És a dohányfüst, meg az alkohol? Még nagyon fiatal lehet a terhességem, ebben az időszakban még biztosan nagyon érzékeny.
2012. jan. 2. 09:20
 4/5 timike26 ***** válasza:
pont hogy nem....èppen hogy sokkal szivossabb mint gondolnàd..ne aggodj...
2012. jan. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kolléganőm egy buliban, egy cigivel és egy röviddel a kezében, félrészegen jött rá, hogy terhes. :)


Ma két egészséges ikerbaba anyukája. Persze ezentúl vigyázz, de ami megtörtént, azon már ne idegesítsd magad, 2 pohár piától nem lesz semmi gond!



Egyébként az én terhességem első tünete az volt, hogy a kedvenc cideremet nem bírtam meginni, mert émelyegtem tőle, szóval ha valóban babát vársz a tested lehet, hogy jelez is, ha valami nem jó neki.

2012. dec. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!