Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes kismami vagyok és ma...

19 hetes kismami vagyok és ma reggel ronda nagy herpeszre ébredtem a szám sarkában. Eddig életemben csak egyszer volt herpeszem. Mit használhatok rá? Nem árt a babának?

Figyelt kérdés
2008. jún. 1. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
A szádon lévő herpesz nem árt a babának, krémeket használhatsz rá szerintem, de ha nemiszerv környékén jön ki (én sajnos így jártam a terhességem közepén 1x volt) arról szólj a szülész orvosodnak. Ugyanis ha a szülés idején is van, akkor természetes úton nem szülhetsz!
2008. jún. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nyomás a bőrgyógyászhoz! Ő megtudja mondani, hogy mit tehetsz rá! Egyébként a HSV tényleg akkor veszélyes, ha a genitális változata támad megamikor babát vársz.


Szerintem amíg orvossal nem beszéltél, inkább ne használj semmit, ezek vírusölő készítmények, veszélyesek lehetnek. Kifejlődött karfiolra, már egybként sem érdemes kenni, max hámosító krémeket.

2008. jún. 2. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én 4 hónapos babám születése után besárgult. Mint utóbb kidreült, herpesz vírus van a véremben, attól sárgult be, herpeszem sose volt. Tehát ne aggódj, komoly baja nem lehet a babádnak!
2008. jún. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem rendszeresen szokott lenni es zoviraxot hasznalok, de az orvosom azt mondta ezt terheseeg alatt nem lehet, ugyhogy fogkremmel kentem, az kiszaritja.
2008. jún. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!