Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a hasan jobb, alsó oldalán...

Ha a hasan jobb, alsó oldalán kis buborékokat érzek vagyis ahhoz hasonlít, akkor az a baba? Ez az első ilyen! 13+3 hetes vagyok

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 18:19
 1/10 A kérdező kommentje:
Hasam, bocsánat!
2012. jan. 2. 18:20
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem!

Túl korai terhes vagy, a magzat nem érzékelhető még ennyi idősen.

Kb. 17 hetesen kezd majd el mozogni, de mivel 1. terhességed lehet ezt még nem fogod érezni csak később.

2012. jan. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem kitapintható, csak úgy belül érzem! Így sem lehetséges? Elég lent helyezkedik el, a doki is mondta, hogy vigyázzak magamra!
2012. jan. 2. 18:28
 4/10 anonim ***** válasza:
Én 15 hét 5 naposan éreztem először. Nekem is 1. terhességem, de nagyon vékony alkat vagyok. Inkább csikizős érzés volt belülről.
2012. jan. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Érezhető a barátnőm is ugyan ezt mondta ő is érezte!
2012. jan. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Akkor kedves utolsó, szerinted ő az?

Köszönöm!

2012. jan. 2. 19:42
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia! 13 hetes vagyok es minden reggel ebredes utan erzek egy teniszlabdat ahasamban lent. Mikor meg tele a holyagom es hanyat fekszem. En biztos vagyok benne hogy ot erzem. Es nagyon jo erzes. Varom hogy a mozgasat is erezem. Elso babanal 15hetesen erztem eloszor mozogni. :)
2012. jan. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
aki azt írta, hogy majd a 17. hét körül kezd el mozogni az elég téves, ugyanis már a 9. hét körül is mozog csak nem érzed, max később kezded el érezni. Az meg tök változó, hogy ki mikor érzi, nem lehet azt írni, hogy majd a 17. héten , mert valaki már érzi előbb, valaki meg még 20 hetesen sem. Szerintem érezheted a babót, bár tényleg elég korán lenne, de az is lehet, hogy elszámoltak valamit vagy késöbb volt a peteérésed, amikor fogant, így kicsit nagyobb már, és megfelel 14-15 hetesnek, így pedig érezheted. Boldog babavárást. 12+2 hkm
2012. jan. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

12 hetes voltam, amikor ugyanilyen buborékokat éreztem. Mindenki hülyének nézett, mivel nekem is első baba. Aztán 14 hetesen mintha belülről végigsimogattak volna. Majd 15-16 hetesen már éreztem mozogni. Senki nem hitt nekem. Mindenki azt mondta, hogy majd 20. hetesen. Biztos vagyok benne, hogy ő volt, mivel 18. hetesen már rúgás éreztem, ami ugyanolyan érzés volt, csak erőteljesebb.

27 hkm

2012. jan. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! Már mások is megnyugtattak, hogy ő az, lehet korai, de két ember sem egyforma!
2012. jan. 3. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!