Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Visszérre melyik homeopátiás...

Visszérre melyik homeopátiás bogyó jó terhesség alatt? Vagy inkább Detralex?

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:

nekem csak kb 4-5cm-s nem túl nagy viszerem lett mindkét bokámon belül, én a Süssler féle krémzselével kenem a 3-as számúval, és nekem nagyon jó. DM-ben is lehet kapni, kb 1600ft volt még tavalyi évben. :)

Néha fájnak ezek az erek, akkor sűrűbben kenem, amióta megvannak, azóta esténként mindig. És estére teszek rá még fáslit is. Így nem vészes szerencsére az egész.

2012. jan. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A homeo-bogyókkal kapcsolatban a homeopatia.info.hu-n találsz segítséget, konkrétan a tüneteid alapján tudod megtalálni a neked megfelelőt. Ha nem megy, esetleg elmehetsz egy homeopátiás rendelésre, ahol beállítják az alkati szeredet + kapsz egy tüneti szert a visszerekre, de ez nálunk pl. 6000 Ft-ba kerül.
2012. jan. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én Lioton géllel kenem
2012. jan. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nekem is a bokám belső felén van.Lehet, hogy elugrok a dm-be, mert a vadgesztenye krém nem hat.

A lányom gyerekorvosa homeopata magánrendelést is tart (3000-ért), de már 2 hete nem érem el telefonon sajna.A gyerekorvosi rendelőbe meg most nem szívesen mennék 34 hetesen.

Köszönöm a válaszokat!

2012. jan. 3. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!