Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap cukorterhelés! Mit...

Holnap cukorterhelés! Mit ajánlott ma ennem, ami nem nagyon tornázza fel a cukrom? Alma, narancs, mandarin, kivi? Vagy mit ajánlotok? Gondolom a süti tabu most, pedig olyan helyesek a konyhába a tányéron 25 hkm

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 08:55
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nekem szerencsém volt, nem hánytam a terhesség alatt egyszer sem, nehogy már majd mos :D hányingerem volt nekem is, de egyszer-kétszer. Mindegy majd csak túl leszek rajta. :)
2012. jan. 3. 10:05
 12/17 agleh ***** válasza:
Én nagyon félek tőle, ugyanis egyáltalán nem szerettem az édeset, most terhesség alatt sem lettem édesség rajongó. A savanyú ízekért rajongok.
2012. jan. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Én nem is figyeltem ilyenekre, ugyanúgy ettem, mint máskor. Az éhgyomri cukrom 4 volt, és a 2 órával későbbi is pontosan 4, azt mondta a védőnőm, hogy tökéletes. (A 2 óra alatt mondjuk nem végig ücsörögtem, hanem sétálgattam is, talán az számít.)

A cukros lötyi meg tűrhető volt, megengedték hogy öntsek hozzá citromlevet (citromból facsartat).

Boldog babavárást!

29h kismama

2012. jan. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Én is viszek citromot is meg citrom levet is :)
2012. jan. 3. 15:24
 15/17 anonim ***** válasza:
Ugyanazt ettem, mint máskor. Derüljön ki, ha baj van, ne csapd be magad.
2012. jan. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Na megvolt! Nem is volt olyan vészes mint amilyenre gondoltam, nem tudtam lehúzni kicsit kortyolgattam, mert máskülönben kijött volna az tuti.
2012. jan. 4. 12:50
 17/17 A kérdező kommentje:
Ja és az evésről annyit, hogy tegnap este bőségesen megvacsoráztam, nem tudtam ellenállni :)
2012. jan. 4. 12:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!