Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes terhes vagyok....

10 hetes terhes vagyok. Amióta babát várok szinte folyamatosan betegeskedem (nátha, orrfolyás, köhögés).7hetes uh-n minden jó volt. Ugye nem lesz baja? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
nem voltam lázas, úgy hallottam az az ami árt.. Köszönöm
2012. jan. 3. 08:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Nincs állat körülötted?

Nekem sokat folyt az orrom, éjszaka bedugult, tüsszögtem.Ezek allergiás tünetek!!Mivel nyáron voltam terhes nagyrészt, ezért valami pollenre fogtam.De pár hónapja derült ki, hogy a cicánkkal volt a baj.(azóta már nincs, mert kiesett az ablakon, még nyáron :()pár hónapja fogadtunk be még 1et, de 1 hétig haldokoltam tőle.Így derült ki, hogy terhesség alatt allergiás lettem a macskára.

Van ilyen, és sajnos ez sosem múlik el.

Egyébként ha meg csak náthás vagy, akkor menj be a gyógyszertárba, és mond, hogy terhes vagy és kicsit megfáztál.Mert terhesen lehet homeos bogyókat szedni, mert az nem árt a babának!Gyógyszerbe én a panadolt és az algopirynt szedhettem kizárólag orvos utasítására!!

2012. jan. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is így volt. C vitamint szedtem nőgyógyászom javaslatára (1000mg) így jobb volt a helyzet, utána csak egyszer voltam beteg, de akkor nagyon be is lázasodtam ügyeleten kötöttünk ki. Én dolgozni se tudtam, mert ügyintéző voltam, és így napjában száznál is több ügyfél megfordult nálam, és ez is közrejátszott abban, hogy mindig beteg voltam. Próbáld ki a C vitamint, sok séta a friss levegőn. Amúgy a babának nem lesz baja.
2012. jan. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez valószínű nem allergia, egyszerűen a terhesség miatt legyengült az immunrendszered, és minden sz.rt elkapsz, én ugyanezt csinálom:(

A babának nem árt, a láz árthat, de az neked nem volt (nekem se). A 10. hétben vagyok, ma voltam uh-n, és nincs baj a babával, az állandó nátha ellenére sem. Csak nyugi:D

2012. jan. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jaj de jó! Köszönöm. Igen,van 2 ovis gyerkőcöm, és tőlük begyűjtök mindent. 16-án megyek uh-ra..Remélem minden oké lesz.. 10hetesen mekkora a babátok? Nekem 7 hetesen 11mm:D
2012. jan. 3. 10:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is 10 hetes vagyok és mióta terhes vagyok folyamatosan folydogál az orrom!!!Szerintem ez a terhesség egyik tünete is lehet.Van akinek az orra dugul be és horkol stb.
2012. jan. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
27,7:D
2012. jan. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
23 hete megy ez nálam :) allergiás voltam előtte is háziporra, na azóta folyamatosan csorog az orrom, párom szerint horkolok is már, sőt, az orrom vére is rendszeresen és erősen elered. Nálam más nincs, láz, gyengeség, ilyesmi. Csak egyszerűen taknyos vagyok :)
2012. jan. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!