Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meg lehet-e úszni a első...

Meg lehet-e úszni a első trimeszterét (mert ugye akkor jellemző a reggeli rosszullét? ) hányás nélkül? Vagy esetleg csak egy kis gyomorégéssel és étvágytalansággal?

Figyelt kérdés
Ha kerülöm a nehéz, fűszeres ételeket, és az erős, irritáló szagokat, mennyi az esély, hogy sikerüljön?
2012. jan. 3. 17:55
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Az szervezet függő, hogy lesz-e ilyen tüneted, és minden babánál is más:-)

Ne aggódj, mert ha jön, úgysem tudsz mit tenni :-)

2012. jan. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Ez személy függő, én 13 hetes múltam, és a fáradtságon kívül semmi tünetem nem volt még! Vannak olyan kismamák, akik a terhesség felét végig hányják!
2012. jan. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Van, akinek semmi baja nincs, egyik trimeszterben sem. Sokaknak nincs. Lehet, hoyg közéjük tartozol.

Szerintem legjobb, ha nem gondolsz ilyenekre.

2012. jan. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Egyén függő.

Én nem voltam rosszul egész terhességem alatt. Viszont az elején fáradékony, szétszórt, türelmetlen, ingerlékeny voltam.

2012. jan. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Én egyszer sem hánytam, de olyan hányingerem volt végig, hogy szörnyű. Mindentől. Még a víztől is.

Egyáltalán nem tudod befolyásolni, hogy mi okoz háyningert. Ha lenni kell, akkor lesz, akkor is, ha semmi szag nem irritál.

2012. jan. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Szia!

Csak a magam tapasztalatát írom le neked!

Két kisfiam van és mind a két terhesség első trimesztere egyforma volt!

Nem válogattam az ételekben, bármit megettem!

A szagokra nem voltam kifejezetten érzékeny!

Hányingerem a 13. hétig tartott, de nem mindig reggel, volt hogy délután vagy este 5-10 percig! Egyszer sem hánytam!

Én szerencsésnek mondhatom magam, mert nem jött ki belőlem semmi!

Nem feltétlen fogsz hányni és lehet rosszul sem fogsz lenni az első trimeszterben!

2012. jan. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy legjobb lenne nem is gondolni erre... de néhány rossz gyerekkori élmény miatt sokkal jobban félek ettől, mint a szüléstől, pedig a tesztet még csak ezután fogom megcsinálni. Ha a genetikán múlik, sajnos nem sok esélyét látom, hogy megússzam, mivel a nagynénémnél ezek a rosszullétek olyan erősek voltak, hogy már több terhességét is megszakította emiatt ( bármit evett szinte azonnal visszajött, kiszáradás miatt kórházba kellett vinni, és infúzión volt...). Anyukám szerencsésebb volt, főleg az öcsémnél. De végül is nagyon szeretné a picit, úgyhogy majdcsak kibírom valahogy...
2012. jan. 3. 18:12
 8/25 A kérdező kommentje:
*szeretném
2012. jan. 3. 18:14
 9/25 anonim ***** válasza:
Második bébikével vagyok terhes most járok a 8. hétben és eddig ugyanolyannak mondható mindkét terhességem. Semmi hányinger, viszont nagyon könnyen elfáradok, szinte állandóan aludnék. Az egyetlen különbség talán annyi, hogy most kicsit sem kívánom a kávét, pedig alapból minden nap legurítottam az előző terhességem alatt is 2 tejeskávét.
2012. jan. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Tenni nem sokat tudsz majd ellene, ha lesz, akkor lesz. Viszont ha gyereket akarsz, ezzel ( is) jarhat, es tul lehet elni. ( mindent). Nekem 2. terhessegem, 29 hetes vagyok, egyszer sem hanytam, viszont mai napig majdnem minden nap hanyingerem van, rettenetesen emelygek, es mar savam is van. Nem konnyu, de tul kell lni. Elso terhessegemnl hanytam is 16 hetig, de utana is megmaradt a hanyinger. Annyi elonyom van, h eddig 2 kilot hiztam, 1. terhessegnel meg osszesen 6ot hiztam. De inkabb hiznek, csak ne lenne ez.
2012. jan. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!