Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ebben a nagy melegben rosszul...

Ebben a nagy melegben rosszul lettem. Majdnem elájultam. Mit tehetnék ellene? Most fordult elő másodjára.20 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
Már ülve is elkapott hogy elfehéredett minden, akkor le tudtam dőlni, multkor meg az utcán, akkor le kellett ülnöm. 1-2 perc után jól vagyok. Mi lehet ez? Akkor van amikor ilyen nagyon fülledt meleg van.
2009. máj. 22. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Igyál sokat, az esetleg segíthet. Valószínűleg a vérnyomásod rosszalkodik. Ha elmész otthonról, mindig vigyél magaddal innivalót és útközben is igyál! Ha teheted, a legnagyobbmelegben ne nagyon menj el otthonról, próbálj mindent úgy időzíteni, ha lehet, hogy a forróságban otthon legyél. Én a tavaji nyarat csak úgy bírtam elviselni várandósan (aug. végén szültem), hogy naponta 4-5 alkalommal is lezuhanyoztam langyos vízzel .. Kitartás! Minden jót!
2009. máj. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Bizony csak a jó sok hűvös víz segít. Ha hosszabb útra indulsz rakj bele 1-2 jégkockát és amellett, hogy kortyolgatod néha tedd a tarkódra a flakont!

Remélem tudtam segíteni! :)

19 hetes kismami!

2009. máj. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Sokat segíettetek! Már hűtöm is be a vizeket! :)
2009. máj. 22. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!