Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhszájat elérő méhlepény...

Méhszájat elérő méhlepény miatt császár?

Figyelt kérdés
20.hetes kismama vagyok. A méhlepény a hátsó falon mélyen tapad,részben eléri a méhszájat. Akinek ez miatt császár lett, hányadik héten született a pici és be kellett-e feküdnie korábban már a korházba?
2012. jan. 4. 11:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha csak részben éri el, akkor még van esély, hogy lekerül onnan, ahogy nő a méhed.

Barátnőmnél is így volt, 18. héten még fedte, később lejött róla, természetesen szült.

Ha meg császár lesz, akkor gondolom a programnak megfelelően kell befeküdni, annál korábban miért kéne?

Figyelni kell, és ha bármi rendellenesség van, akkor azonnal doki (apró vérzés, ilyesmi), egyébként pedig normálisan élni.

2012. jan. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Azért kell majd előbb befeküdni,mert ha nem megy odébb nem szabad megvárni,h beinduljon a szülés,mert akkor a pici veszélybe kerülhet ha megsérül a méhlepény. Sajnos volt már kicsi vérzés is. Most a 24.heti uh-ban reménykedem,h feljebb megy a lepény.
2012. jan. 4. 12:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a 30. Hèten èrte a mèhlepény széle a mèhszàjamat, a 34. Héten màr nem. Még simán elmehet onnan. 39h km
2012. jan. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! A 24.heti uh-ra,nekem is odébb ment 3,5 cm-rel:)
2012. febr. 8. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!