Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Császár után is ugyanúgy...

Császár után is ugyanúgy lemennek a kilók mint egy természetes szülés után? Gondolom a baba súlya, méhlepény ezek igen, de a víz stb. is? És a has is visszahúzódik?

Figyelt kérdés
2009. szept. 9. 00:28
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem, örökre úgy maradsz. Ez a kiló lemenés egyéni. Van aki a bármilyen szülése után még két évvel is azzal mentegeti a bálna méreteit, hogy "most szültem". A szülés milyensége önmagában különben sem befolyásolja, hogy a kismamiról lemennek a kilók vagy sem. És miért ne húzódna vissza a császáros has? A gyerek kikerül nem? Nem értem.
2009. szept. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia

Én 23 kg szedtem fel terhesség alatt! 54 kg voltam terhesség előtt! Most 6 hónapos a fiam és 59 kg vagyok! Szóval szerintem le mennem a kg ok de ez alkati kérdés is szerintem! A hasam is lement, kicsi maradt meg sajnos nekem nagyon megnyúlt a bőr a hasamon! Szerintem ne Ízgulj :)

2009. szept. 9. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Alkat függően, de ugyanúgy igen, mivel a hormonális változások igy is beindulnak. A hasat nem árt hetekig leszoritani viszont, mivel úgysem birja a terhelést. Nekem a viz 3 nap alatt ment ki, addig iszonyú sokat pisiltem, sokszorosát a napi folyadékbevitelnek, a szüléssel pedig 9 kiló ment le rólam összesen.
2009. szept. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért szokták mondani hogy nehezebben megy le,mert császár után nem nagyon feküdhetsz egy darabig hason,meg nem használhatsz hasleszoritot,de nekem igy is hamar lement
2009. szept. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Feküdhetsz hason és hasleszorítót is használhatsz, sőt, a sebnek direkt jó. én úgy tudom, hogy azért mennek le nehezebben a kilók mert átvágják az összes szövetet a hasfalban és annak előbb regenerálódnia kell, ami néhány hónapig biztosan eltart. De a méh ugyanúgy visszahúzódik, a víz ugyanúgy "kifolyik", mint a rendes szülésnél.
2009. szept. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is császárom volt, meg is rémültem, mert 10 napig voltunk bent a kórházban, és hazamenetelnél is a kismamaruhámat kellett felvennem, akkora volt még a hasam. Sokkal lassabban húzódik vissza a has, mivel ott mindent átvágnak. De viszont mésfél hónap múlva teljesen rendbe jöttem, 1 dkg felesleg sem volt rajtam!
2009. szept. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, igaz nem éppen úgy tettem fel a kérdést mint akartam de sokan értettétek mire vagyok kíváncsi és megkaptam a válaszokat:)
2009. szept. 9. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!