Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a méhlepény mélyen van és...

Ha a méhlepény mélyen van és közel a méhszájhoz (és már fentebb se megy esetleg), akkor az tuti császár?

Figyelt kérdés
Többször bevéreztem miatta, kórházban is voltam, eddig még nem ment fentebb. Nagyon félek, nem akarom, hogy császározzanak. 22 hetes kismami.
2009. ápr. 16. 09:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben jártam de nekem fejjebb ment. De elmagyarázta a doki mi van ha ott marad ahol most neked. Sima szülés azért veszélyes,mert amikor a baba "beékelődik" nagy a valószínűsége hogy előbb szülőd meg a méhlepényt mint a babát,ami a picurnál oxigénhiányos állapotot idézhet elő. Normál esetben megszülőd a csöppséget és utánna a méhlepényt,és így semmi gond nem adódhat. Illetve még az ha netán vmi oknál fogva idő előtt elkezdesz tágulni akkor az így érinti a méhlepényed mivel a méhszájon van.Ez vérzés és lepényleválást okozhat. Szóval nyugodj meg ilyen esetben a dokik oda fognak rád figyelni és a számotokra legjobb döntést fogják meghozni. Amenyit tudsz pihenj és ne izgulj,minden rendben lesz. 35 hetes pocis
2009. ápr. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nagy a valószínűsége, hogy a méh növekedésével feljebb fog csúszni. Nekem a 32. hétre ment csak feljebb, de még az se volt későn. Az a lényeg, amit előttem írtak. Ne izgulj, ahogy a méhed növekszik, úgy húzza magával a lepényt is. Még bőven van időd, hogy rendeződjön a helyzet. Még csak most kezd majd igazán rohamosan nőni a méhed.
2009. ápr. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!