Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes terhességnél, ha 2...

32 hetes terhességnél, ha 2 ujjnyira nyitva a méhszáj, az nagy probléma? Valami harántcsíkú repedés áll fenn, nem varrható össze vérzékenység miatt.

Figyelt kérdés
2009. máj. 22. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
Nő létedre vérzékeny vagy? Ez nekem új, úgy tudom max csak hordozzuk.
2009. máj. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27%
jaj egyébként bocs, de én még ott nem tartok, sajna nem tudok válaszolni a kérdésedre. 1. voltam
2009. máj. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy picit hamar van még. Ilyenkor marad a pihenés, illetve a fekvés, minden erre vonatkozó orvosi utasítás maradéktalan betartása. Legyen a cél legalább a 36. hét elérése, ha ez sikerül, onnantól kezdve minden nap plusz nyereség. Régen (15-20 évvel ezelőtt) a korán nyíló méhszájat összevarrták. Mostanság nem hallottam senkitől, hogy varrtak volna, mert aki tovább nyílik az a varrás ellenére is tovább nyílt. (nem lehet vele megakadályozni igazából semmit)
2009. máj. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem hemofilia, hanem valami féle véralvadási zavar, olyan pont mint a vérzékenység. Nem rólam van szó. Az illetőnek nem tud rendesen alvadni a vére, van valami érték, ami normál esetben 140.000 neki már csak 74.000. Emiatt a szülés is kockázatos.
2009. máj. 22. 19:53
 5/5 anonim ***** válasza:

ja értem, csak furcsáltam a dolgot azért kérdeztem rá, mert különben az első mensinél elvérzett volna.

Egyébként most jut eszembe az egyik barátnőmnek is hamarabb kinyílt és neki is fekvést javasolt a doki. Sok pihenés, hogy a baba súlya ne nehezedjen sokat rá.

2009. máj. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!