Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29. születésnapom előtt egy...

29. születésnapom előtt egy hónappal fog megszületni a pici babám. Szerintetek ez ideális kor? Vagy korai?

Figyelt kérdés
2012. jan. 4. 15:24
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Korban mindenképpen ideális. Én az elsőt 27 évesen szültem. Most 29 vagyok, de 30 leszek mire a második megszületik.
2012. jan. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Nekem a 29. szülinapom elött 13 nappal született a fiam:-) Akartuk a babát, tudatos tervezés volt, de sajnos egyéb okok miatt nem maradtunk együtt:-( de ennek ellenére én már nagyon is érett voltam a fiamhoz. Ma már 20 hónapos, és szerintem nekem ideális volt ez a kor, mert kibuliztam magam, nincs olyan "dolog" ami fontosabb lenne nála.
2012. jan. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
0%
Jókor teszed fel a kérdést..... előbb kellett volna ilyeneken gondolkodnod, mielőtt a pici a hasadba került volna.
2012. jan. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Szia!

Kicsit kétségbeesettnek érezlek:)

előfordul az ilyen érzés, de amikor megszületik a babád, akkor nagyon gyorsan rá fogsz jönni, hogy mindennek úgy kellett történnie, ahogyan történt. Hozzáteszem én 23 évesen szültem az első fiam és 25 évesen fogom a második fiam megszülni és én egyáltalán nem érzem korainak:) Csak nyugi!:)

2012. jan. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Mi nagyon is terveztük a babát! 3 évre sikerült természetes uton, ugy , hogy előtte a lombikok nem sikerültek. Mikor kiderült, hogy teherbe estem, az első pillanatokban nagyon boldog voltam. Aztán pár órára rá tiszta ideg voltam, hogy most mi lesz. Ez természetes reakció, hogy meg ilyedünk. nagy dolog babát válallni, főleg a mai világra. Mondjuk azóta is haragszom magamra, hogy miért éreztem így. De sokan azt mondják, hogy a hormonok is teszik.

Ugyhogy majd szépen te is beleszoksz a gondolatba, hogy anya leszel! Én most vagyok 33 majdnem 34 lezek mire megszületik! 30 hetes kismami.

Sok boldogságot a babához!

2012. jan. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Ha első baba akkor a későbbihez közelebb áll mint a koraihoz.
2012. jan. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne az?

26 voltam mikor az 1. babám született,most 29 vagyok, pár hét és itt a 2. babánk.

Van autó és lakás hitelünk, meg sok egyéb más is, így nem élünk nagy lábon,de szeretjük egymást és ez a lényeg :)))

2012. jan. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Februárban töltöttem a 29-et, márciusban született a lányom. Ha tehettem volna, még előbb is szültem volna, csak sajnos nem volt rá lehetőségem.


Ha most azt írtuk volna, hogy korai, akkor nem szülöd meg? :)

Na jó, csak vicceltem! Boldog babavárást! :)

2012. jan. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
25. szülinapom előtt születik a második lányom,úgyhogy szerintem nem korai 29 évesen. :)
2012. jan. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Nem van túl fiatal, de idős sem a dologhoz. Nem vagy 18 éves, de 38 se. Tehát pont jó.
2012. jan. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!