Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem első babások! Mikor...

Nem első babások! Mikor éreztétek először a baba mocorgását legkorábban?

Figyelt kérdés
10 hetes vagyok és néha rebegéseket érzek. Már lehet az?..
2009. máj. 23. 05:57
 1/5 anonim ***** válasza:
13 hetes terhes voltam,amikor elöször éreztem a 2. babám mozgását.Mindenkinél más,szerintem alkati kérdés is,nem?Lehetséges,hogy a picurkád volt,de az is ,hogy csak bélmozgás.Sok boldogságot a várandósságodhoz és majd a babához!
2009. máj. 23. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én 15 hét 4 naposan éreztem meg...

elsővel:pontosan 16 hetesen. amikor betöltöttem aznap.

2009. máj. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A 4. babát én is nagyon korán éreztem, már néha a 12. héten is, de teljes bizonyossággal a 13. hét végén éreztem meg a mozgását.
2009. máj. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
11 hetes vagyok, harmadik babás. Két napja, határozottan éreztem, hogy mozog. Feküdtem a hátamon este és akkor. De azóta nem, mondjuk nem is igazán figyelem.
2009. máj. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!èn szintèn a 10.hètben vagyok ès a màsodik babànk.tegnap nagyon rosszul voltam nem ettem szinte semmit ès hànytam tobbszor is..

ès este elalvàs elott èreztem apro buborèkszerut a hasamban pici kis motoszkàlàshoz vagy nem is tudom mihez hasonlitani.mondtam a fèrjemnek ez lehetetlen hogy bèlmozgàs mert lent èreztem a mèhemnèl anyukàm azt mondta àhh tul korai de tobbszor is èreztem tegnap dèlutàn..ès pont most akartam feltenni èn is ezt a kèrdèst:)

de akkor tènyleg ot èreztem:)nagyon boldog vagyok:)jovohèten megyek ultrahngra csutortokon

2009. máj. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!