Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Újra kell kérnem házassági...

Nikibubi kérdése:

Újra kell kérnem házassági anyakönyvi kivonatot, ha a gyermek születéséig még nem telik le az egy év?

Figyelt kérdés

2011.június 4-én kötöttünk házasságot a férjemmel,és most babás lettem. :) 2012.május 20-ára vagyok kiírva.

Tegnap azt mondta nekem a védőnő,hogy ő úgy tudja,hogy ha a gyermek születése és a házasság megkötése között nem telik le egy év,akkor új házasság anyakönyvi kivonatot kell kérnünk,az apaság elismerése végett,merthogy a kórházban csak a friss dokumentumot fogadják el,a régi nem jó.Ti mit tudtok erről?


2012. jan. 5. 10:32
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem nem kellett új pedig letelt a 300 nap. Tegnap is volt egy ilyen kérdés, ott valaki azt írta, hogy eltörölték ezt a törvényt, szóval jó a régi is.
2012. jan. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg azt a kórházat, ahol szülni fogsz. Én a Szent Imrébe szültem, felhívtam előtte és azt mondták az eredetit vigyem magammal.
2012. jan. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tényleg eltörölték ezt a törvényt én is olvastam!csak nem tájékoztatták a kórházak zömét még erről!telefonálj be és biztos választ fogsz kapni!:)

Boldog baba várást!:)

2012. jan. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És mi van akkor, ha nem bizok a korházban, hogy visszakapom a papirjaimat, akkor elég ha bemutatom az eredetit, de csak a másolatot adom oda? Ilyenkor mi a helyzet?
2012. jan. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!

Én is a Szent Imrében fogok szülni valószínűleg! :)

Azt nem tudom,hogy visszaadják-e,jó kérdés.Engem is érdekelne,úgyhogy ha valaki tud valamit eről,akkor légyszi írjon!

Köszönöm!!

2012. jan. 15. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!