Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Missed AB után kell valami...

Missed AB után kell valami gyógyszert szedni?

Figyelt kérdés
Mert nekem az orvosom nem ajánlott semmit.
2009. máj. 23. 09:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs panaszod nem kell szedni semmit,en elvegeztettem egy csomo vizsgalatot utana hogy hatha kiderul miert ment el a baba,es par honap utan szedni kezdtem az Elevitet,majd mikor terhes lettem fel ev utan ,rogton irt Duphastont amit most 30 hetesen is szedek.
2009. máj. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Milyen vizsgálatokat kell elvégeztetni? Az én orvosom sajnos semmit nem mond, úgy kell mndent kihúzni belőle, pedig a szakmájában nagyon jó, de lehet, hogy mégis váltanom kéne...
2009. máj. 23. 09:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Toxoplazmozis,kulombozo tipusu hepatitiszek,mehrakszures,pajzsmirigymukodes,ezek mind vetelest okozhatnak.
2009. máj. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hát, mikor én elvetéltem, a kaparás után kaptam 4-5 napra való antibiotikumot (nálunk ez szokás, a fertőzések ellen). A vetélés utáni 12. naptól 10 napos orgametril kezelést, mikor azt befejeztem, rá 3-4 napra, tehát pont 26 napra szépen megjött a menzim. A doki azért adta, hogy időben meghozza. Utána 3 hónapra fogamzásgátlót, hogy rendszerezze a menstruációmat (megjegyzem, sem előtte, sem utána nem volt szabálytalan ciklusom). MIkor a fogigátlót abbahagytam, maltofert kezdtem szedni, mert abban van vas és folsav. utána visszamentem ellenőrzésre, akkor a doki elküldött toxoplazma és citomegalovírus ellenőrzésre. Amikor ez is megvolt, megnézte a leleteket, és azt mondta, hogy akkor most lehet próbálkozni.


4 hetes vagyok

2009. máj. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!