Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36+1-hetes kismama vagyok!...

36+1-hetes kismama vagyok! Eddig még nem félek a szüléstöl! De mi van ha itt az idő, és bepánikolok? És akkor kezdek félni!

Figyelt kérdés
LEHET VALAMI HÁTÚLÜTŐJE?NÁLATOK HOGYAN ZAJLOTT?
2009. máj. 23. 10:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Lesz segítséged? Legyen egy-két terved ha indulni kell. Lesz aki bevisz kocsival? Vagy legyen kéznél taxi telszám, ha gyorsan kell hívni. Pakold össze már most a kórházi csomagot. És nyugi, az első szülések általában tovább tartanak, persze mindig van kivétel.
2009. máj. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mire eljön az időd, nem érsz rá pánikolni. A szülés elvonja a figyelmedet, hogy befelé figyelj.

Erre nem lehet felkészüli. A félelem abból ered, hogy rémmeséket mondanak egymásnak az emberek a szülés élményéről. De más dolog átélni és más hallani. Egy dolog számít. Akire a legjobban tudsz támaszkodni az legyen veled a szülésnél. Ez fontos. Ő lesz a kapaszkodód.Ha rá figyelsz nem tudsz félni.

2009. máj. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A párom ott lesz velem végig!remélem segíteni fog!
2009. máj. 23. 11:18
 4/6 anonim ***** válasza:
én 39 hétig nem pánikoltam mikor indulni kellett sírtam hogy nem akarok menni félek és 1óra 20 perc múlva túl voltam az egészen pedig első baba és senki nem volt ott velem mert influenzajárvány volt
2009. máj. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha nagyon bepánikolsz, az pszichésen lassíthatja a szülést.

Szerintem ne félj! Ha rádtör, próbálj megoldást találni a félelmeidre, nekem is van "haditervem", hogy kit hívok, ha menni kell, vagy milyen szituba kerülhetek.

Aztán ha egyik sem jön be, akkor majd rögtönzök valamit.

Ne pánikolj, vedd lazán és jókedvűen, sokkal könnyebb lesz felkészülni.

2009. máj. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sodorni fog az "ár". Szóval, nem lesz ilyen pánikroham. :)
2009. máj. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!