Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valaki akinek "felszálló...

L1981 kérdése:

Van valaki akinek "felszálló fertőzés" miatt ment el a babája félidősen vagy előbb?

Figyelt kérdés

Nekem sajnos így volt és a dokik nem tudják milyen kórokozó lehetett...Milyen fertőzés lehet, ha a terhesség alatt nem éltem szexuális életet sem!!! A párommal mielőtt belekezdtünk a projektbe kivizsgáltattuk magunkat és minden rendben volt. Vizsgálat során fertőződhettem meg? Persze ezt úgysem ismerik be a dokik...

Milyen vizsgálatokra menjek, hogy fél év múlva újra megpróbálhassuk?


2012. jan. 5. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnalom ami tortent. Nekem kulfoldon szuletett a kisfiam es en rakerdeztem, hogy itt miert nem nezik soha a mehszajat ,ert nagyon zavart es itt folyamatosan azt olvastam, hogy a kismamak tobbsegenel nezik. Nekem azt mondtak, hogy azert mert nagy a fertozes veszelje. Ugyanis a vegbelnel van egy ugy nevezett coli (bocsi nem biztos, hogy jol irom mert mar regen volt nagyon) bakterium ami egyebkent artalmatlan ha nem kerul fel a mehszajhoz terhesseg alatt. Vizsgalat soran nagyobb a veszelje annak, hogy felkerulhet oda. Ezert ha csak valami komolyabb gond nincs nem nyulkalnak oda fel. Amiota allitolag megszuntettek kevesebb a fertozes miatti felidos veteles. Nem vagyok doki csak rakerdeztem es nekem ezt mondtak meg ezelott 2 evvel. Most persze ez nem torvenyszeru, hogy sokan megfertozodnek emiatt, felre ne erts csak elofordul. Most ahoz, hogy pont ott legyen a bakterium, a doki pont hozzaaerjen es felvigye a huvelybe stb. eleg keves az esely.
2012. jan. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
bocs a hülye kérdésért de mi az a felszálló fertőzés?
2012. jan. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%
Felszálló fertőzést még egy wc fölé történő guggolásnál (mivel gondolom idegen helyen Ti sem ültök rá) is össze lehet sajnos szedni. :(
2012. jan. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi az e-coli-s témát, ennek is utána járok jobban. A "felszálló fertőzés" kifejezést a nődokim használta, annyit jelent, hogy valamilyen!!! (de milyen???)kórokozó feljut a méhszájon át, gyulladást okoz a buroknál és az megreped. Nálam ez úgy történt, hogy semmi panaszom nem volt! Csak lotty az összes magzatvíz! Igen, sajnos egyre több helyen olvasom, hogy wc használat során kapja el az ember...azért ez durva. Főleg, hogy sok kismama jár plázákba, kórházakban!!! wc-re, mert pisiljon be? Úgysem ülünk rá még szép, én otthon is leteregetem...így szoktam meg a koleszos évek alatt.
2012. jan. 6. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!