Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 18. -20. heti Uh-n kiderült...

A 18. -20. heti Uh-n kiderült a babátok neme?

Figyelt kérdés
Az enyémé sajnos nem. Pedig már nagyon kíváncsi vagyok.
2009. máj. 23. 11:47
 1/10 anonim ***** válasza:
az én babóm 14hetesen úgy volt, hogy a doki látta,de amikor szültem a mellettem levő kismamának végig a 9hónapig nem mutatta meg a kisbabája magát.
2009. máj. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia

16 hetesen azt mondta a doki olyan lányos 20 hetesen nagyon lánynak tűnik de nem biztos 26 hetesen hogy lány persze azért kicsit kételkedtem az utána következő uh-kon már nem mutatta magát, szülésnél : Én mondtam magának hogy lány de nem hitt nekem

2009. máj. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia.Igen 90%-ra mondták hogy kisfiú:) persze azért vártunk a kékkel de 27.héten már tuti volt 4d-n.

Sok sikert ahhoz hogy pont elkapjátok a pillanatot amikor megmutatja magát:)

Boldog babavárást

28 hetes km

2009. máj. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen kiderült, éppen szerencsénk volt mert úgy forgolódott.Fiúnk lesz.Remélem Te is mihamarabb megtudod, hogy mitek lesz :-)

Boldog babavárást!

28 hetes

2009. máj. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hajjaj...olyan sztárfotót kaptam a kukijáról, hogy ihaj!
2009. máj. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mi is a 18. héten voltunk, szerencsére a kislányom nem igazán volt szégyenlős, nekem teljesen olyan volt, mintha direkt mutogatta volna... :P Le is fotóztuk, az sem zavarta... :P

Most 36 hetesek vagyunk, még mindig kislány...:D

2009. máj. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekünk sajna a 18 hetesen nem mutatta, 2 hét múlva megyünk megint, akkor már hátha. Eddig nem nagyon akartuk a 4D-t, de apa ma közölte, hogy ő már látni akarja, úgyhogy holnap megyek időpontot kérni. :) Akkor már hátha megmutatja. :)))
2009. máj. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekünk 18 hetesen 10 perccel a sorrakerülésünk előttig mozgott szorgalmasan. Aztán szépen elcsucsukált és nem mutatott semmi :) Szerettük volna látni nagyon, de hát ez van, majd legközelebb.

Egyébként eddig eszembe nem jutott volna elmenni 4 D-re, de most nagyon sanszos, hogy megyünk, hátha ott többet látnak! :)

2009. máj. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Érdekes, amit írtatok. Én is nagy lelkesen mentem a 20. hetes ultrahangra, de a doki kinevetett, hogy még túl korai megtudni a nemét.

25 hetesen tudta csak megmondani. De a 4 D-sen előbb látszik.

2009. máj. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem a 12.hetin sima 2D-n megmondták,hogy kisfiú,amit a 18 héten végzett 4D is igazolt.
2009. máj. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!