Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan, aki Utrogestanr...

Van olyan, aki Utrogestanr szedett terhessége elején, és nem lett semmi gond?

Figyelt kérdés
Két hete kezdődött a barnázás, akkor kaptam 3*1 szemet azóta, már egy nap max-. egyszer tapasztalok barnázást a Wc papiron mig azelőtt tisztasági is kellett. 8 hetes leszek szombaton, most derült ki, hogy lehet, hogy ikerek lesznek.Nyáron volt egy spontán vetélésem, akkor nem kaptam gyógyszert. Már van egy 2 és féléves kisfiam vele semmilyen gond nem volt ezért félek.Szeretnék már pozitiv történeteket is hallani a sok rossz után.
2012. jan. 5. 18:39
 1/10 anonim ***** válasza:

3 gyereket hordtam ki Utrogestannal, kettőt vetéltem el mert nem kaptam meg időben.

Hidd el, segít ez a gyógyszer.

2012. jan. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jaj de jó, most megnyugodtam:)
2012. jan. 5. 18:44
 3/10 anonim ***** válasza:
A második terhességem előtt több korai vetélésem volt az 5. héten, ezért kaptam a gyógyszert. Nekem 3x2 kellett és mellé Duphaston is, nagyon kevés volt a sárgatesthormonom. A 12. hétig használtam, fokozatosan 2 hét alatt hagytam abba, és egészséges kisfiam született.
2012. jan. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem is segített a gyógyszer,volt már egy vetélésem,és ennél a terhességemnél is vérezgettem,barnáztam.3*2-t használtam a 13.hétig,utána semmi baj nem volt.Már 16 hónapos a kisfiam.

Ha még terhes leszek,barnázás nélkül is kérni fogom.

Gratulálok,és szorítok hogy minden rendben legyen.:)

2012. jan. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon minimális barnám volt. Kaptam Utrogestant és két nap múlva semmi sem volt, teljesen megszűnt. Van egy myomám, valószínű, hogy az okozta. A 12.hétig szedtem. Féltem, hogy gond lesz, ha elhagyom, de semmi baj nem lett. Most 28 hetes vagyok.
2012. jan. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nekem is utrogestant irtak mert vetelesnek indult es segitett itt egy eros,komisz 5 eves nagyfiu:)
2012. jan. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Két vetélés után a 3.pozitív tesztnél azonnal elkezdtem szedni, és így is pecsételtem jó pár napig.

De ez a Baba már elmúlt 9 hónapos :-)

2012. jan. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2x1et szedtem, de nem barnáztam, csak óvatosságból. Most vagyunk 22 hetesek. :)
2012. jan. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én 3x2-t szedtem 12 hetes korig, mivel lombikos hármasikres terhes voltam, barnázás nem volt, minden rendben zajlott. Már 1 évesek lesznek a gyerekek.
2012. jan. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

én a 3. terhességemnél 6+6hetesen voltam először dokinál, és mondta, hogy vérömleny van a baba mellett, szedjem az utrogestant napi 2*1-et, lehet barnázni is fogok- mert addig nem volt semmi jele ennek a vérömlenynek.

nem barnáztam egyáltalán 9hetesen mentem kontrollra, és már elmult minden, nem is kellett tovább szedni.

Minden jót neked, drukkolok az ikrekért!! majd írd meg, hogy mennyi a baba!!! :)

2012. jan. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!