Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetesen már alig fáj a...

9 hetesen már alig fáj a mellem, a hasfeszülést sem érzem már erősnek. Lehet, hogy nem növekszik a baba rendesen?

Figyelt kérdés
egy hét múlva megyek csak UH-ra, múlt héten még minden rendben volt.
2012. jan. 5. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs semmi baj, van olyan hogy pár napra elmúlik a tünet, aztán újra előjön a mellfeszülés, stb, de olyan is van, hogy már nemlesz.

Nekem az első gyereknél, semmi de semmi tünetem nem volt, a másodiknál is csak a 10-ik héten kezdődött és hamar el is múlt.

2012. jan. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy megnyugtattál!
2012. jan. 5. 20:41
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Első babánál a harmadik hónap végéig fájt a mellem. Meg tudtam volna tőle őrűlni, hazaérve két kézzel téptem le magamról a ruhát minden nap, mert már az is fájt, hogy a ruha hozzáért. Viszont a másodikkal soha nem fájt, utólag is hálát adok érte az Égnek, mert nem hiányzott. :)


A hasfeszülést pedig még meg is fogod únni, ezt garantálom :D Szerintem örülj neki hogy nincs pillanatnyilag ilyen kényelmetlenséged. :)

2012. jan. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

9 hetesen..? hmm nekem még 10-11 hetesen sem volt érezhető a hasfeszülés lapos volt nagyon a hasam. meg fogytam is akkor.

de a melled ha fáj de nem annyira mint elötte.. talán nem ugy érzed már mint elötte. hozzászokott

2012. jan. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A 12. hétre veszi át teljesen a méhlepény a baba ellátását, addig ugye a sárgatest (szikhólyag) táplálja. Kb addig vannak ÁLTALÁBAN tünetek.

Első lányomnál a mellem fájt nagyon már a nem várt előtt, és kb 6-7. hétig tartott.

A másodiknál ha nem csinálom meg a tesztet, max akkor jövök rá, hogy terhes vagyok ha már nő a hasam (szoptatás befejezése után is -mint előtte- rendszertelen volt a menzim). Semmi tünetem nem volt. Talán egyszer volt egy reggel hányingerem és kész.


A tünetek hol elmúlnak hol visszatérnek, vagy idővel teljesen elmúlnak.


Akkor van/lehet gond, ha hirtelen minden eltűnik és pl barnázás, vérzés, erős hasfájás lép fel.


Boldog babavárást!

2012. jan. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek. Eléggé izgulok, mert valami csoda folytán sikerült teherbe esnem, PCOS, mensi totális hiánya, pajzsmirigy, véralvadási gondok mellett.

Eddig mintha feszülgetett volna a hasam, most semmit nem érzek, a mellem napok óta alig fáj. remélem, hogy tényleg nincs baj.

2012. jan. 5. 20:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is 9 hetes vok, nekem csak a legelején fájt a mellem, elmúlt, viszont az émelygés és az étvágytalanság maradt.
2012. jan. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia.Én 11 hetes vagyok,de eddig semmi tünet nem jelentkezett a mellfájdalmon kívül.Nyugi minden rendben lesz.Én is ezen paráztam :))
2012. jan. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!