Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 évesen, egyetemistaként...

20 évesen, egyetemistaként megtartanátok a babát?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt a barátommal, nagyon szeretjük egymást, ő 22, még egyetemista, orvosira jár. Ugyan fogamzásgátlót szedek, de most félek, hogy mégis teherbe estem. Holnap tesztelek, tehát még csak idegeskedek, és a lehetőségeimet latolgatom. Tudom, hogy maximális családi támogatásra számíthatnánk mindkét részről. Mindezek fényében ti hogyan döntenétek?
2012. jan. 5. 21:55
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
73%
igen
2012. jan. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
30%

Majd a teszt után gondolkodj. Nyugi, nem hiszem, hogy terhes vagy.

Egyébként nem, nem tartanám meg ilyen körülmények között.

2 gyermek anyukája

2012. jan. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
52%

én nem,túl éretlennek éreztem magam 20 évesem gyerekvállaláshoz,az iskola fontosabb volt,számolj azzal is,hogy a barátodtól nem vérhatod el,hogy félbehagyja az egyetemet azért,hogy eltartson titeket. Nekem a szüleimtől se lett volna pofám,bár ez attól függ milyen viszonyban vagytok.

EZ CSAK AZ ÉN életemben lett volna igy,neked a saját lehetőségeid szerint kell döntened,de még az sem biztos,hogy terhes vagy

2012. jan. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
67%
20 éves egyetemistaként a mi válaszunktól függően döntesz ilyen kérdésben? Egyébként még egy kiscicát sem tudnék elpusztítani, nem hogy a saját gyerekemet...
2012. jan. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
69%
Én megtartanám. Főleg, ha van maximális családi segítség. De ha nem lenne miből eltartani sehogy se, akkor örökbe adnám.
2012. jan. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
39%
nem
2012. jan. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
74%
attól függ,h azt a barátomat akarnám-e férjemnek, meg h képesnek érezném e magamat az elköv.20on évre erre a feladatra, egyébként azt miért írtad le ,h orvosira jár?:DD
2012. jan. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
58%
igen. kitudja h lehet e utána. -én még mindig nem tudom.
2012. jan. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
46%
Én is 20 éves egyetemista vagyok, 3 éve együtt vagyunk, de én nem tartanám meg, semmink nincs, és támogatásra sem számíthatnék. Nem tudom ti hogy éltek milyen körülmények közt. Amúgy szerintem is ráérsz majd a teszt után gondolkodni nem is biztos hogy terhes vagy...
2012. jan. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
85%
A kapcsolatotoktól függően kétesélyes a gyerek szitu. Menj át levelezőre. É.s szerintem nem gond, ha a család életetek kezdetén segít. Aztán majd rendbe jöttök anyagilag is.
2012. jan. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!