Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 évesen megtartanátok a babát?

16 évesen megtartanátok a babát?

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 20:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
52%
igen, bármilyen körülmények mellett, senki nem dönthet az élet vagy halál fölött...
2011. júl. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
69%
Biztos hogy nem! A fiatalságom az enyém. Gyereknek gyerek?!
2011. júl. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
78%
Bármilyen nehéz is de nem tartanám meg.
2011. júl. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%

Én 16 évesen nem tartottam volna meg. Akkor úgy gondoltam, hogy nekem sosem lesz gyerekem, mert sz'r szülő lennék.


Persze már nem gondolom így, és minnél hamarabb szeretnék anya lenni.


Neked azt tanácsolom, hoogy jól gondold végig, ahogy az előttem szóló írta, életről, halálról döntes, DE nemcsak a baba életéről, hanem a sajátodról, a gyerek apjáéról, a szüleidéről. Azt vallom, hogy a szülők nyakára ne szüljön senki, de ezt megfelelő védekezéssel megvalósítva. Az abortusz borzasztó dolog, de neked kell eldöntened mkit szeretnél, ha lelkileg bírnád, inkább az rökbeadást tanácsolom, ha akarod úgy, hogy elutazol távoli rokonokhoz, ha nem szeretnéd, hogy az ismerőseid ujjal mutogasanak rád...

(ezt azrt írtam mert szerintem a lelki megterhelés mellett ez az ami az abortusz felé löki az embereket,arról nem kell tudnia senkinek, de amikor már látszik a pocak, nehéz letagadni....)

2011. júl. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
54%
16 évesen nem esnék teherbe, így később nem kellene azon gondolkodnom, hogy legyek-e a saját testem részének gyilkosa vagy sem.
2011. júl. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
88%

Én megtartottam volna, bármi áron.

De az én vagyok.

2011. júl. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Barátnöm megtartotta. Nagyon érett, felelösségteljes, szuper anyuka. Én nem tudok olyan lenni, pedig nekem is van gyerekem.

Attól függ milyen az a 16 éves.... én tuti nem lettem volna érett rá, de van aki igen.

23/N

2011. júl. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
82%

Én 16 éves vagyo, és megtartottam.

18 hkm

2011. júl. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
56%
Abortusz mellettm semmiképp nem döntenék..nem ölném meg. Vagy bevállalnám a tetteim következményét vagy örökbeadnám, ahol tiszta szívből szeretettel nevelnék fel, ahogy én valószínűleg ennyi idősen nem tudnám.
2011. júl. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nem szülnék 16 évesen gyereket, de ha màr megcsinàltad akkor én biztos nem vetetném el hanem àldozatot hoznék a hibàm miatt és felnevelném.. Biztos nem lenne szivem elvetetni!
2011. júl. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!