Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megtartanátok e a babát a...

Megtartanátok e a babát a kiegészítésben leírtak alapján?

Figyelt kérdés

Igazából én egy olyan kérdést tennék fel amire talán már válaszoltam magamnak csak a kiváncsiság hajtot, hogy megkérdezzem.Én egy kétgyermekes anyuka vagyok.Teljesen jó párkapcsolattal,átlagos anyagiakkal.Az egyik fiam 27 a másik 6 hónapos és valahogy isteni csoda folytán besikeredett egy harmadik baba!Most kb. 5 hetes.

A férjem eléggé fél tőle, mert nem egyszerű a két fiúval sem az életünk, hát még hárommal!!

Sok segítségem nincsen de eddig se volt.

Ha van valaki hasonló szituban, megosztaná velem!!?


2011. ápr. 13. 13:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%

Igazad van megválaszoltad és igen megtartanám.


Jó egészséget !

2011. ápr. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

nem voltam még hasonló szituban, de az én véleményem, hogy tartsd meg a babát

biztos nem lesz sétagalopp 3 picivel, de ha már ott van, akkor semmiképp ne vetesd el

ha megszületik, azt sosem fogod megbánni, még akkor sem ha lesznek nehézségek, ellenben ha elveteted, azt lehet sohasem fogod magadnak megbocsátani

szóval hajrá!

2011. ápr. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen meg! és még az is lehet hogy kislány :)
2011. ápr. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Jól írtad: "isteni csoda folytán besikeredett egy harmadik baba!" Minden baba egy csoda,és igen ,megtartanám!
2011. ápr. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ahol 2 kisgyerek elfért egy harmadiknak is lesz hely :)
2011. ápr. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
sok-sok szeretet van a szavaidban, ég áldása rátok! :)
2011. ápr. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen megtartanám.

3 gyerekes anyuka

2011. ápr. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Meg bizony!!

3 éves,másfél éves,és van egy 15 hetes pocaklakóm!:-)

2011. ápr. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

pár hónappal ezelőtt felmerült a terhesség gyanuja nálam. 2 pici gyermekem van, rendezett anyagi és családi háttérrel. mégis iszonyú félelemmel mentem a nődokihoz. A férjem nagyon nehezen viseli a gyerekek viselkedését ( hisztik, sikítozások, szófogadatlanság- ezek mindenhol így vannak, de Ő nehezen fogadja el)

féltem attól, h még kevesebbet lesz otthon ha újabb baba jön. volt néhány álmatlan éjszakánk...főleg neki. :)

mégis úgy döntöttünk, ha terhes lennék, megtartjuk. nem lettem terhes, de ha netán mégis beköszönt egy terhesség, már könyebben mondanánk rá igent.

2011. ápr. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
67%

Ha nem akartok harmadik babát, akkor miért nem védekeztek???


De ha már ott van, akkor tartsd meg én biztos nem tudnám magamnak megbocsátani, ha elvetetném.

2011. ápr. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!