Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki hogy oldja meg, a terhesvit...

Ki hogy oldja meg, a terhesvitamin beszedését, amit reggeli közben kell, és semmi étvágy sincs? Rosszul vagyok az ételtől, egy falat sem megy le!

Figyelt kérdés
2012. jan. 6. 11:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Én régen csokis gabonapelyhet rágcsáltam,pár szemet csak és így bennem maradt.
2012. jan. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Eddig sláger volt a bármennyit meg tudok enni, de napok óta alig megy le valami! Max 1-2 kifli, és néha egy kis gyümölcs!
2012. jan. 6. 11:18
 3/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nálam meg csak a levesek voltam még nyerőek,abból bármilyen fajta, bármennyi jól tudott esni.

A hideg ivójoghurt is jó még.

2012. jan. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én Elevitet szedek. Éhgyomorra nem tudom bevenni, mert egyből kijön, viszont reggel én sem tudok enni. Ezért később veszem be, akkor, amikor végre sikerül enni. Mindegy, mennyit eszem, ha már van valami a gyomromban, a vitamin is bent marad.
2012. jan. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én meg nem is tudtam,hogy evés közbe kell :D

Amikor eszembe jut reggel,vagy épp délben,hamm bekapom,akár eszek,akár nem.

2012. jan. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor lehet hagyom én is a reggeli kalamajkát, és megeszem, amikor épp lemegy valami! Köszönöm!
2012. jan. 6. 11:29
 7/10 A kérdező kommentje:
Egyébként én is Elevtitet szedek!
2012. jan. 6. 11:30
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is kihánytam reggel a bogyót. Aztán kipróbáltam,hogy ebéd után veszem be,mikor tele van a gyomrom. Így semmi bajom,se hányás se hányinger. Próbáld meg később bevenni,üres gyomorba nem jó.
2012. jan. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. jan. 6. 17:54
 10/10 anonim ***** válasza:
Én sem reggel veszem be, hanem napközben étkezés közben. És úgy nincs gond.
2012. jan. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!