Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vélemények Dr. Németh Miklós...

Vélemények Dr. Németh Miklós nőgyógyászról?

Figyelt kérdés
8 hetes terhes vagyok, anyukám is nála szülte a húgomat, de annak már 13 éve. Őt javasolta és szeretném megkeresni, valaki tudja esetleg hogy jelenleg hol tudnék vele kapcsolatba lépni? Annak idején az István kórházban volt. Előre is köszönöm a segítségeteket!
2012. jan. 6. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:
mindig ott van, pénteken du. 2-től 6/7-ig biztosan megtalálod. én mostanában szültem nála 2 gyereket és nagyon meg vagyok vele elégedve, nem szülnék másnál és sima nődokinak is maradtam nála. Jó nála szülni, de terhesgondozás alatt ne számíts arra, hogy órákat fog veled foglalkozni. az aranyszabály, hogy kérdezz, mert arra válaszol :) szerintem alapos, nyugodt orvos. És rengeteg kismamája van, úgyhogy ált. várni kell rá.
2012. márc. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A gugli a barátod...én úgy tudom,még mindig a Szt.Istvánban van.
2012. márc. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kedves első! Köszönöm a választ! Második: a "gugli" nem fog nekem véleményt alkotni a dokiról...
2012. márc. 16. 22:20
 4/6 anonim ***** válasza:
A 2. vagyok.A gugli valóban nem,ám ha beírod a nevét telis-tele van a Németh doktort taglaló fórumokkal(régebbiek,újabbak).Én legalább is nem keveset találtam...
2012. márc. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Ja,még annyit,hogy a kérdésed az IS volt,hogy jelenleg hol tudsz Vele kapcsolatba lépni.Én erre válaszoltam(és tulajdonképpen a kérdésed első részére is a tippemmel).
2012. márc. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon emberi, alapos és csodálatos orvos. Stilusa humoros és laza, de nem a munkájában. Minden kérdésre válaszol és szakmailag a legjobb.
2017. jan. 25. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!