Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet enni szalámit, kolbászt,...

Lehet enni szalámit, kolbászt, stb?

Figyelt kérdés
Nem tudom, mivel ezek csak gyorsérlelésű termékek.
2009. máj. 23. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:
szia szerintem nyugodtan ehetsz én is eszem de pl nyer húst tatárbeafsteak et ne de tarja szalámi sonka ilyesmit nyugodtan
2009. máj. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi
2009. máj. 23. 17:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is ettem végig, soha semmi bajunk nem lett tőle.
2009. máj. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
persze, ezeket nyugodtan eheted:-) májat ne nagyon, azt mondják az nem tesz annyira jót, meg ilyen félig sült-félignyers húsokat ne, a többi mehet. attól, hogy gyorsérlelésű, még az nem nyers husi, ne aggódj:-)
2009. máj. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem meg inkább ne, vagy csak akkor ha védve vagy toxoplazma fertőzéssel szemben.Én nem vagyok, és nem is eszek ilyet.Vagy csak hőkezlve, de nyersen semmiképp sem.A kolbászt is nyugodtan megeheted, sütve.Sose lehet tudni mitől lesz baj.
2009. máj. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2009. máj. 23. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!