Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek az állandó fáradtsá...

Mit tegyek az állandó fáradtság ellen?

Figyelt kérdés
14 hetes vagyok, nálam a várandósság, csakis a fáradtságból, álmosságból áll! Semmi más tünet! Szörnyű, hogy nem tudok egyszerűen fenn maradni! Itthon vagyok, nem dolgozom, így nem is foghatom a munkára! A háztartás vezetése, meg mégsem olyan nehézkes, mint 8 órát dolgozni valahol!
2012. jan. 6. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
En ugyanigy voltam, igaz, kesobb is, marmint 20 het utan is. Kiderult, h eleg veszesen verszegeny vagyok. Amiota szedem a vasat, tele vagyok energiaval. Volt mostanaban ez nezve neked?
2012. jan. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Voltam teljes vérképen, de lehet az nem nézték! Szedek terhesvitamint! Abban szerinted kevés a vas?
2012. jan. 6. 19:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Hú, én is nagyon fáradt voltam végig! De nálam azóta sem múlt el, pedig holnap lesz két éves a kicsim... Sőt, inkább fokozódott a fáradtság.
2012. jan. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha verszegeny vagy, nem eleg a terhesvitaminban levo adag. Kerdezz ra a dokidnal, illetve kerdd, h nezzek meg. En tenyleg annyival jobban erzem magam amiota szedem. Elotte meg a hazimunka sem ment.
2012. jan. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségetek! Akkor ezt megkockáztatom!
2012. jan. 6. 22:09
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha voltál vérvizsgálaton, akkor nézték a hemoglobint, az az egyik legfontosabb amit vizsgálnak ilyenkor. Ha a leleten a határértékeken belül van, akkor minden ok.


A terhesség elején teljesen normális hogy fáradt az ember, én szó szerint kómásan álmos voltam, alig tudtam ébren maradni nap közben a 14 hónaposommal. Te viszont szerencsés vagy, első gyerek, nem is dolgozol, hát aludj nap közben ha álmos vagy, este meg feküdj le korán. Ne aggódj, pár hét és elmúlik.

2012. jan. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A hemoglobin értékem megfelel, annyi csak, hogy a fehérvérsejt kevesebb, mint a megadott érték!
2012. jan. 7. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!