Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Zselés nyúlós izé jött ki...

Zselés nyúlós izé jött ki belőlem. Pisiléskor vettem észre, mikor kitöröltem, már bocsi mindenkitől.! Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2009. máj. 23. 19:00
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem odaírni,hogy még csak a 29.hetünkben járunk..:(
2009. máj. 23. 19:01
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nyákdugó egy része? Miért nem hívsz fel egy orvost vagy szülésznőt?
2009. máj. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Szerinted befolyásoló tényező,hogy tegnap szexeltünk egy kicsit a párommal?

2009. máj. 23. 19:06
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

mielöbb menj orvoshoz!lehet a nyákdugó,ha megnyílt a méhszáj!

de az is lehet hogy egyszerre távozott nagyob mennyiségű cervix(méhnyaknyák)mert ez folyamatosan és nagyobb mennyiségben termelődik a terhesség alatt a magzat védelmében.

2009. máj. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
elöbbi vagyok.akkor sok minden lehet.ondó is. és a méhszáj is megnyílhatott egy kicsit mert az ondóban van valami amitől megnyílik.Szokták a túlhordott mamáknak ajánlani a szexet mint természetes szülésindítót.
2009. máj. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszi neked is!

Lehet,hogy mindjárt felhívom az orvosom,de még asszem utánnaolvasok itt,hátha találok valami okosat....

2009. máj. 23. 19:12
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szinte biztos,hogy a nyákdugó vagy egy része jött ki.Ez még önmagában nem jelenti azt,hogy szülni is fogsz,valószínűleg kicsit jobban megnyomta a párod a méhszájat a kelleténél,de azért jobb ezt orvossal tisztázni!
2009. máj. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Azt olvastam,hogy ha átlátszó,akkor biztos nem lehetett az...Nekem olyan volt...! Nem volt semmilyen rózsaszínes,vagy barnás színe..

Szerintetek zaklassam a dokit,vagy biztos,hogy nincs baj???

Tegnap voltunk nála,de csak ultrahangon nézett meg.,kézi vizsgálat nem volt. Ha kinyílt volna a méhszájam,azt csak úgy látta volna,ha kézzel vizsgál..,igaz??

Uh-on az nem látszik...ügye??

2009. máj. 23. 19:24
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
uh-on nem nézik a méhszájat.és ha nem rózsaszines vagy barnás és azóta sem volt ilyen színű, akkor valószínű nincs baj.de azért mond el a dokidnak és kérd meg nézzen méhszájat.
2009. máj. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia,én is azt mondom h hivd fel a dokit,ne találgass nehogy gond legyen!!!!
2009. máj. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!