Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges, hogy ez mind...

Lehetséges, hogy ez mind terhességi tünet?

Figyelt kérdés

December 30.-án voltam együtt a párommal kb akkor volt peteérésem is. Szeretnénk babát :). Az óta január 4.-én elkezdett görcsölni a hasam de nem vészesen csak mintha meg akarna jönni, és szurkált is először gyengén, de estére már eléggé erősen. Aznap elkezdett egy kicsit fájni a mellem is. Másnap 5-én egész napot végig aludtam eléggé görcsöltem és szurkált a hasam. Estére 37,2°C volt a testhőmérsékletem meg nyűgös voltam nagyon fáradtnak éreztem magam. A mellem már sokkal érzékenyebb és eléggé fájdogál. olyan 6 óra körül olyan érzésem volt mintha megjött volna de csak ilyen nagyon minimális pecsételő vérzésem volt.

Ez után lepihentem mert nem éreztem jól magam elkezdtem nézni a tévét és olya fura érzésem volt lehet csak beképzelem de nagyon jó a megérző képességem és azt éreztem h valaki a pocakomban van :D. Érdekes de ilyen érzés fogott el és most is ezt érzem. aztán ma reggel felébredtem olyan 6 körül tudtommal ilyen korán nem jelentkezhet de megéreztem a kávé szagát és elkapott a hányinger. A mellem egész nap fájt, szédültem, néha néha hányingerem volt, és ma egész nap pisilni járkáltam. Már az alhasi görcsök gyengébbek.

És tudom ezek nem biztos , hogy arra utalnak de remélem.

10.én kéne megjönnie ha nem jön meg mikor teszteljek??? másnap már kimutatja???? megöl a kíváncsiság :) Aki tud írjon tapasztalatot ha érzett hasonlót!!! :) Vagy , hogy mit élt át???? Sokat utánna olvastam mindennek már de azért mégis csak első baba lenne!!! :D szorítsatok nekem :)


2012. jan. 6. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Kicsit túl sok a tünet ilyen korán. :) De a pecsétlés, szurkálás esetleg lehet a beágyazódás jele. Szerintem a 10-ét várd meg, aztán tesztelj reggeli elsővel. Bár ha tényleg 30-án volt ovud (nem tudom ez mennyire megalapozott) akkor csak 13-a tájékán kellene (nem) megjönnie.
2012. jan. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen sok a tünet szerintem is és későbbre vártam de azért gondolom hogy jeleznek mert nővéremnek anno ugyan ilyen hamar jelentkeztek :) érdekes mert mindenkinek másképp van . 10.e körül kell jönnie mert 26 napos a ciklusom szinte mindig :) köszi a választ egyépként :)
2012. jan. 7. 00:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Aznap érdemes tesztelni, amikor az esedékes napja van. A menzeszedhez képest lehetnek terhességi tünetek, bár szerintem is kicsit túl sok. Az együttlét időpontjához képest végképp túl sok...
2012. jan. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Most még csak úton van a méhed felé, esetleg a beágyazódásnál tarthatsz, de szerintem pár nap még hogy eljuss addig. Nem lehet, hogy kicsit felfáztál mert az is produkálhat ilyen tüneteket. A kávé szagát pedig esetleg csak bebeszéled magadnak.

Ne haragudj, hogy ilyeneket írtam ,de én is voltam így szinte minden hónapban majd egy évig, mire tényleg összejött.

Azért szurkolok nektek, hogy sikerüljön.

2012. jan. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem hiszem h felfáztam mert az nálam nem ilyen egyszerű szokott lenni az keményebb . A kávé szag érzékenység eddig csak azon az 1 napon volt szerintem nem csak beképzeltem bár ki tudja :D ha nagyon szeretnénk valamit képesek vagyunk rá :) .

Ma egész nap szédülök. Bár anyummal sokat beszéltünk erről az egészről és szerinte biztos hogy terhes vagyok mert hogy neki is nagyon hamar jelentkezett egy csomó jel remélem 4 terhesség után a tapasztalatai hasznosak a számomra és nem csak beképzelek pár dolgot. :D mindegy ha minden jól megy 1 hét mulva már tudni fogom mi a helyzet. És mért haragudnák ez a te tapasztalatod :) köszi hogy írtál :)

2012. jan. 7. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!