Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Abban van valami igazság hogy...

Abban van valami igazság hogy ha nagy a poci akkor a baba is az lesz? Mert már tökre unom hogy mindenki azzal piszkál hogy na ez nagy baba lesz, mert nagy a pocim.

Figyelt kérdés
2009. máj. 23. 20:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Inkább a magzatvíz mennyisége határozza meg a pocakméretet.
2009. máj. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez nem jött be , hatalmas hasam volt a babám mégis csak 3100 gr -mal és 53cm-rel született. Nekem is mindenki azt mondta nagy baba lesz.
2009. máj. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagy hasam volt és a babám 3870g al született.
2009. máj. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Elsö fiacskámnál aki oktoberi alig volt hasam!De szó szerint!:)Szülés elött egy héttel bement egy bababoltba és mikor mondtam hogy újszülött ruhát szeretnénk a tavaszi ruhákat mutogatta az eladó elöször mert olyan pici volt hogy azt hitte majd csak március körül szülök!Amúgy Ö 37.hétre született!

Kisebbik fiammal meg sokkal nagyobb hasam volt szülés elött mint a nagynál!Olyan voltam mind egy hordó!:D

Ja és a kisfiam 29 hétre született és sokkal nagyobb volt mint a nagyfiamnál!:)

2009. máj. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem a baba mérete határozza meg a hasad méretét. Hanem az hogy mennyi a magzat víz.
2009. máj. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én most vagyok a 36. hétben, kb. 3200 gramm körül van a kislányom, mégis kicsi a hasam... Nemcsak a magzatvíz mennyisége határozza meg a pocak méretét, hanem az is, h hogy helyezkedik el a baba, ill. a csípő is, m, ha széles a csípője a kismamának, könnyebben "szét tud terülni" a baba, míg, ha keskeny, akkor "összekuporodik" középre, így nagyobb lesz a pocak. Nekem ezt tegnap mondta a doki, amikor NST-n voltam.
2009. máj. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Téged is zavar hogy ezzel piszkálnak? =) Nekem is az agyamra mennek vele...hűűű mekkora a hasad meg hasonlók. Nem is értem ennek mi lényege.
2009. máj. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én is hallgattam rengetegszer, és mindig mondtam, hogy igen, nagy baba lesz. Az is lett: 3850 gramm és 60 centi.
2009. máj. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia... igen, ez annyira bosszantó. Nekem inkább azt mondják, hogy milyen pici a hasam. A helyzet az, hogy a UH mérések szerint mindig picit nagyobb volt az átlagnál és a víz is normális. Relatíve vékony alkat is vagyok. Úgy tudom az is befolyásolja, hol tapadt meg. Szerintem nincs olyan mód összefüggés.
2009. máj. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!