Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet ebből bajom/junk?...

Lehet ebből bajom/junk? Érezhette a baba a hirtelen fájdalmat?

Figyelt kérdés
Beleléptem egy tűbe teljes testsúlyommal.Vérzett és amit tettem az az hogy kinyomtam a vért amennyire tudtam,lebetadinoztam majd beragasztottam.Jól tettem?Lehet ebből vérferőzés vagy valami ilyesmi?15 hetes km.
2009. máj. 23. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, ahogy olvastam, kirázott a hideg... te szegény. Sztem nem lesz gond, de azért figyeld nem gyullad-e be, ha valami gyanús, inkább menj orvoshoz, tetanuszért.
2009. máj. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsétlen esetben elfertőzödhet a seb,de a magzatnak ettől sem fájdalma,sem baja nem lett.
2009. máj. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm hogy írtatok!
2009. máj. 23. 21:46
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem sem lesz baj. a baba nemérzi ha fájdalmat érzel csak ha ideges vagy vagy ilyesmi. De teljesen beleléptél?
2009. máj. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az ágy előtt volt leesve a tű és kifele állt.Én meg agyogy mentem az ágyfelé fajinul beleléptem.A nagylábbujj ahogy hajlik oda szúródott be de ahogy fölemeltem a lábam ki is jött.Éreztem hogy totál belém állt a csontig.Most is érzékeny még.
2009. máj. 24. 13:50
 6/7 anonim ***** válasza:
nemkell aggodni nemlesz semmi baj,és ha eddig nemment föl a piros csik akor nem is fog. nem kaptál vérfertőzést mert már kiderült volna.
2009. máj. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem pontosan ugyanez volt most 2 perccel ezelőtt, mondjuk én nem vagyon terhes. Beleléptem, felemeltem a lábam, kirángattam a tűt, kinyomtam a vért (csak kevés jött), majd utána a szúrás helyét sem láttam. Az egészet lebetadinoztam. Az én tűm is az ágy előtt volt. Lehet ebből valami bajom? :S
2012. aug. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!