Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap óta minden egyes lépés...

Tegnap óta minden egyes lépés fáj, a medencém annyira feszül. A hasam is szurkálgat, de csak enyhe görcsök. Jöhet előbb a kisbabánk?

Figyelt kérdés

36+3 hetes vagyok. Reménykedem benne, hogy hamarabb jön a manó, mert nyűg ez az állapot. Viszont lelkiismeret furdalásom van, amiatt, hogy már szülni szeretnék. Ti hogy voltatok ennyi idősen? Vagy hogy vagytokmost? El lehet így lenni még ehetkig, hogy úgy vonaglom, mint egy szerencsétlen, séta helyett? Ja és a méhszájamba olyan erősen bele szokott nyilallni, hogy felszisszenek. Nem tudom eldönteni, hogy a baba bökdös, vagy történik valami?

Jaj, minden bajom van :(


2009. máj. 23. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is hasonló érzéseim voltak,és én se hittem hogy még a 40.hétben is egyben leszek..Ezek a nyilalások majd enyhülnek,de a séta nekem is nehéz..azóta
2009. máj. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezeket a fájdalmakat az is okozhatja, hogy a baba már beékelődött a szülőcsatornába és a feje nyomja a medencecsontot vagy valami ideget. A nyilallásokat az is okozhatja, hogy lassacskán tágulsz. Ne legyen lelkiismeretfurdalásod, az utolsó heteket nagyon sokan rosszul viseik, főleg ilyen forróságban nehéz! Én tudom, hogy mennyire az, mert 3 gyerekem is született nyár végén és végig kellett szenvednem a 35-40 fokos hőséget. Kitartás, nem sokára megszületik a babád! Remélem, végre kicsit enyhül a hőség és kicsit megkönnyebbülsz!
2009. máj. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez bizony elarthat még a végéig, én 40-et kezdtem, és már nagyon régen megvannak a fenti tünetek...
2009. máj. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor felvértezem magam :)
2009. máj. 24. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!