Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetesen a méhlepény II....

27 hetesen a méhlepény II. fokban érett. Nem fogom tudni kihúzni a 36. hétig?

Figyelt kérdés
2009. máj. 24. 09:23
 1/6 anonim ***** válasza:

nekem is korán ért már 33 hetesen IIIas volt- és kihúztam a 39 hét 2 napig

szóval pozitív gondolkodás és menni fog:)

meg persze rengeteg pihenés...

2009. máj. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Feküdnöm kéne? A doki nem mondott semmit,még azt sem,hogy mit jelent egyáltalán,szóval nem mondta,h baj van... de azért aggódom :(
2009. máj. 24. 10:29
 3/6 anonim ***** válasza:

a fekvés nem egyenlő a pihenéssel csak közel van hozzá:) sétálj beszélgess a babóval ... szóval érezd jól magad és ha még dolgozol hagyd ott... szerintem.

és mi az hogy nem mondott semmit... akkor válts még most orvost, ha most ilyen milyen lesz később...

ja és nekem detralexet kellett szednem napi 2 szemet- nem volt olcsó ( kb 10 eft egy havi adag) de olcsóbb mint egy koraszülés...

2009. máj. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
4d-s ultrahangon mondta a doki a II-es érettséget,de többet nem. Csak ráfirkantotta a papírra.előtte egy héttel csak I-esnek mondták. Úgyhogy nem tudom,hogy most mi lehet...
2009. máj. 24. 11:47
 5/6 A kérdező kommentje:
És amúgy mi az a detralex? mit csinál?
2009. máj. 24. 11:47
 6/6 anonim ***** válasza:

keringésjavító és recept nélkül kapható

azért hogy a méhlepény keringése jobb legyen és a baba megfelelő tápanyagellátást kapjon

nekem bevált- de mondom nem olcsó- meg dumáld meg a doki bácsival

ja meg még a IIesre nem szoktak aggódni- a IIIas lepényre inkább

ha IIIas lesz bizosan neked is mondani fogják

2009. máj. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!