Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alkalikus foszfatáz több mint...

Alkalikus foszfatáz több mint duplája a megengedettnek. Többi érték jó. A viszketés már kb 10 hete fentáll. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Mára már elviselhetetlenné vált a viszketés, úgy vettem észre ahogy szépen lassan emelkedett az Ap a laboromon, úgy a viszketés is egyre elviselhetelenebb. Szerdán töltöm a 38 hetet. Mivel csak ez az egy érték magasabb, így nem mondtak rá semmit. De szerintem ez így nincs rendben...
2012. jan. 8. 09:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha ez megnyugtat, nekem a 39. hétre négyszerese lett a normálisnak. Théppen semmit nem tudott csinálni az orvosom, csak kb. 3 naponta mehettem vérvételre. Viszketni nem viszkettem. Ez állítólag lehet normál terhességi tünet, ha a kapcsolódó értékek nem magasak.
2012. jan. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia ! A dokid nem gondolt terhességi epepangásra? Én is viszkettem rendesen (volt hogy már sírógörcsöt kaptam...)

A dokim engem is elküldött vérvételre, azt mondta, hogyha ez az érték magas,lehet, hogy epepandásom van._Szerencsére nem lett magas. Viszont a Fenistil kenőcs és a kalcium pezsgőtabletta sokat segített.

2012. jan. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Semmi krém nem jó, se a kálcium.:-( Mondta, hogy a viszketés lehet az epepangás tünete, el is küldött vérvételre, de mivel csak ez az egy érték lett magasabb, így elvileg minden rendben. De én már nem tudom....kikészülök, nem tudom, hogy bírok még ki így két hetet. Napközben még úgy ahogy elmegy, főleg ha lefoglalom magam, de este és éjszaka kegyetlen. Lehet nincs teljesen tisztában a doki az epepangással kapcsolatban?
2012. jan. 8. 12:54
 4/5 anonim ***** válasza:
12:43.-as vagyok. Teljesen megértelek. Borzalmas volt a viszketés...Nekem az egész hasam,az alsó lábszáram,talpam tenyerem is viszketett:( Elméletileg két értéknek kell magasnak lenni (alkalikus foszfatáz, GammagGgt) Azért ha legközelebb mész kérdezd meg, hogy nem tudna-e felírni valami hatásosabb krémet.Nekem azóta se tudják mitől volt.Egyik napról a másikra elmúlt. Kitartás!!!!!
2012. jan. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! A ggt-m az jó! Csak az Alp magas! Igen próbálok kitartani, csak az van előttem, hogy két hét a kiírtig...
2012. jan. 8. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!