Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelent a pár csepp narancs...

Mit jelent a pár csepp narancssárgás folyás? Négy hetes vagyok. Vetélés lehet?

Figyelt kérdés
Már voltam dokinál megállapította a terhességet és írt fel gomba ellen kúpot mivel volt egy kis barnás folyásom. Három napig kell kúpozni, ma lesz a harmadik. Amikor elkezdtem, abbamaradt a folyás, de ma reggelre megint lett. Másnál is volt már ilyen?
2009. máj. 24. 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!Szerintem ez csak a tisztulás jele,ne aggódj!A vetélésnek más jelei vannak.Nekem volt három,a tied nem jelent rosszat,de azért vigyázz magadra!Kellemes babavárást!

32.hetes kismama

2009. máj. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! De milyen jelei vannak a vetélésnek?
2009. máj. 24. 11:33
 3/6 anonim ***** válasza:

Klion kúpot kaptál?Nekem is narancssárga folyást okozott,de más bajt nem.A vetélés rózsaszínű v. barnás folyással kezdődik,amihez párosulhat görcs is,de ez nem mindíg.Nekem barnázással kezdődött,görcs nem volt.

Fel a fejjel!Csak a jóra gondolj!


21hetes pocis

2009. máj. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Micogal-t kaptam! Reménykedem.
2009. máj. 24. 14:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! A vetélésnek vannak jelei, nekem volt már, és korhátban az orvos fejezte be! Úgy kezdődött, hogy kicsit béreztem és aztán kapok mulva egyre jobban, aztán mikor elmentem orvoshoz sajnos már nem élt a babám, azt mondta menjek haza, ha göcsölök akkor korház. Igy is lett sajnos méh akkor éjjel, kilöködőtt mire beértünk a korházba igy aztán már "csak" befejezte a terhességet az orvos! Sajnos ennyi röviden! Sok szerencsét kivánok neked és a babádnak!
2009. máj. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A mikogal kúp okozhatja a narancssárga hüvely folyást? nekem azt írt fel a doki és narancssárga folyás jelentkezik, este teszem a kúpot és másnap este látom ezt a narancssárgás folyást. még egy kúp vissza van, Ez a narancssárga folyás a kúptól van?? (Én nem vagyok terhes.)
2010. nov. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!