Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A digitális Clearblue tesztem...

A digitális Clearblue tesztem tegnap is és mai is pozitív, viszont a többi teszt negatív! Vélemény?

Figyelt kérdés
Tegnap volt esedékes a mensim, már mensi előtt csináltam tesztet (medi preg, gabriel), halvány pozik lettek. Tegnap meg ma viszont negatívak, viszont beruháztam digitális clearblue tesztre és azok szerint terhes vagyok. Vélemény? Szerintetek melyik tesztnek higyjek?
2012. jan. 8. 12:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
12.50-es vagyok. a Mebilabról már hallottam rosszat. Nem szeretném, hogy beleéld magad, de én a CB-nak hinnék!
2012. jan. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Azért majd írd meg mi lett a vérvételi eredmény! ;) drukk!!!!
2012. jan. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Bár sima CB-val teszteltem,pozitív lett,nem csapott be. Aztán xEpilt is csináltam,az sem csapott be.
2012. jan. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha ennyire az elején vagy az olcsóbb tesztek néha csak azért nem mutatják mert mondjuk nem reggel csináltad hanem délután, vagy mert még korai nagyon (1-2 hét) de a Clearblue nagyon érzékeny és pontos :) Terhes vagy! gratula, én Németországban élek itt 9 euro 1 db.
2012. jan. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!