Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudom többen kérdezték már de...

Tudom többen kérdezték már de én sosem nyitottam meg az ilyen kérdéseket. Lehet szénsavasat inni terhesség alatt? Olyankor tényleg fölkel a baba?

Figyelt kérdés
NÉha úgy rámjön hogy fantát akarok inni.Tegnap pedig gyömbért ittam egy félpohárral ugy hogy volt benne 3 kortynyi édesbor.Amúgy ritkán iszok szénsavasat.Ja és rögtön előtte vettem be az elevitet.Nem okoz valamilyen más hatást hogy a "gyógyszer" után közvetlen ittam?
2009. máj. 24. 12:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Én ittam szénsavasat terhesség alatt és semmi bajom sem lett. Van, aki érzékeny rá, ki kell tapasztalni, egyszer meg kell próbálni. Hányadik hétben vagy? Ha még az elején, nem hiszem, hogy felkelne meg amúgy sem észleltem szénsavas után mozgást. Végülis evés után indulnak be jobban. Semmi baja nem lesz. Egyébként van a bal oldalon a témák alatt egy kereső és ha oda beírsz egy kulcsszót, meg tudod nézni a hasonló kérdéseket és válaszokat.
2009. máj. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!De jó ezt eddig nem is tudtam hogy itt lehet keresni.Na most felfedeztetted velem Amerikát:)
2009. máj. 24. 12:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia!21 hetes vagyok és mindennap iszom szénsavasat.Van hogy colát,de ásványvizet mindennap.Ha a szervezeted hozzá van szokva,semmi bajod nem lesz,nem fog puffadást okozni meg hasonlók.Ha meg kívánod is,ne vonnd meg magadtól,mert az rosszab.
2009. máj. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nemszoktam amúgy inni szénsavasat csak ha úgy érzem hogy most jól esne.Az pedig ritkán van.A szénsavas ásv.vizet nem szeretem úgyhogy üccsit szoktam inni.Köszi a választ neked is!
2009. máj. 24. 12:41
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia. Én csak a félbubis ásványvizet tudom meginni, soha nem szerettem a szénsavmentes vizet. Más cukrozott szénsavas üdítőt nem iszom mert nem szeretem. Ha nem puffaszt nagyon vagy nem fáj tőle a gyomrod akkor semmi baj nincs és nem is lesz. :)

20 hetes kismami

2009. máj. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Júj most megint nagyon kívánom a fantát!!!!Már két pohárral megittam.Ha iszok még remélem nem lesz baj.Nemtudom hogy mi van most velem,régen soha nem volt ilyen.
2009. máj. 24. 13:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Francokat kel fel rá. Igyad nyugodtan a citromos fantát.
2010. jan. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!