Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek lehetek újra...

Szerintetek lehetek újra várandós? Többi lent.

Figyelt kérdés

Szülés óta nem állt még rendesen vissza a menzeszem,eddig 3szor volt havim,leghosszabb ciklus 38napig tartott.Dec.1-én volt meg utoljára,a ciklus.hu szerint dec.26-án kellett volna megjönnie újra a menzinek,de nem lett belőle semmi.Dec.21-től 23-ig barna pecsételés(csak a wc papíron volt pár csepp),majd hasszurka,hányás,derékfájás.Minden terhes tünetem megvan hasonlóan az elsőhöz (kivéve a hányást),de a tesztek: x-epil(jan.1.) reggeli első vizelet pár másodpercen belül kimutatta,majd eltünt a 2.csík;pár nappal(jan.7.) később one minute teszt szintén reggeli elsőből csak 1óra múlva mutatott pozitívat.Ja a hőm folyton 36,9.Szerintetek?

Bocs a hosszas írásért,de már nem tom,mi van.


2012. jan. 8. 14:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miert nem mesz el dokihoz? Az a biztos szerintem. :)
2012. jan. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Akár még az is lehetsz, de állhat ez mögött valamilyen fertőzés is, mindenképp elmennék a helyedben orvoshoz, aki csinálna vizelet és vérvételt. A két teszt elég érdekes dolgokat művelt veled, de mivel nem állt be a ciklusod, a ciklus. hu sem tud neked ilyenkor pontos választ adni. Reméljük a legjobbakat!

2012. jan. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mikor szültél?
2012. jan. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Szia!13hónappal ezelőtt.
2012. jan. 8. 15:09
 5/12 anonim ***** válasza:

Hát akár még terhes is lehetsz.

Szerintem menj el dokihoz inkább.

2012. jan. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Lehet,h.cisztád van bár a hányást erre nem lehet ráfogni de a többit igen. A teszt is lehet attól álpozi. Én is a dokit javasolnám de ha a véleményem érdekel szerintem nem vagy terhes.
2012. jan. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Örömmel tudatom minden kedves válaszolóval,hogy 14hetes állapotos vagyok:) A babóm uh szerint 2012 januárjában fogant,és szerencsére minden rendben van vele:)

A decemberi dolgot meg nem tudom hova rakni:(:(:(

2012. ápr. 18. 01:04
 8/12 anonim ***** válasza:

Gratulálok a Babához!!:)


Első voltam : )

2012. ápr. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
:) Gratula!!!
2012. ápr. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a gratulációját:)

Igaz,ami igaz,hogy minden terhesség más.Sajnos még mindig tart a hányingeres,hányós időszak,de remélem,hogy hamarosan jobb lesz:)Fiú vagy lány baba?

Az első állapotosságom alatt ilyen nem volt,és lány lett:)

Hamarosan megyek 4D-re majd ott kiderül a pocaklakom neme is.

Ha érdekel titeket,akkor megírom majd,hogy

"ki lakik a pocimban" :):)

2012. ápr. 22. 23:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!