Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pár csepp vérzés a várt mensi...

Pár csepp vérzés a várt mensi előtt 2 nappal, lehetek attól még várandós?

Figyelt kérdés

Tegnap volt, azóta semmi vér, semmi barnázás. Tesztcsinálásnak még nem látom értelmét 2-3 napig.

Volt közületek valaki akinek így volt, és most babát vár?


2010. nov. 12. 09:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen, én 1 nappal előtte voltam így...már majdnem tampont is tettem fel hogy hát meg fog jönni....de rá egy nappal pozit teszteltem :)( clearblue-val )

Amúgy nekem nagyon kevés kis barnázás volt.


Lassan a 8. hetet töltöm :)


Írd meg majd hogy mi lett az eredmény:) drukkolok!

2010. nov. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltál, már 6 hónapja próbálkozunk..
2010. nov. 12. 11:33
 3/8 anonim ***** válasza:
nem téves reményt akarok kelteni de szerintem ez jó jel :) de írj minden képen! Mikor fogsz tesztelni?
2010. nov. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én is kíváncsi vagyok:)) Hajrá!!!
2010. nov. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen én is így voltam mint te.Azt hittem én is hogy nem lesz baba.Másnap csináltam egy tesztet amin gyönyörűen látszott a kéz csík.Szorítok neked!Ha teszteltél kérlek írd meg nekünk az eredményt!Dina
2010. nov. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bocsi két csík!
2010. nov. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mikor meg kellett volna jönni este lefekvés előtt elmentem wc re és rózsaszínes volt a wc papír,mondtam is a férjemnek,hogy ebben a hónapban sem sikerült.Be is raktam a tampont reggel megyek ismét wc re és nem volt semmi!Ez ment 2 napig és ezen a héten hétfőn határozott pozitívat teszteltem!:-)

Nagyon szorítok Neked!!!!Írj majd!!!!

2010. nov. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyon kedvesek vagytok, de azt hiszem rendesen meg fog jönni, kicsit fáj a hasam és a tesztem ma reggel negatív. Majd legközelebb.....

Nektek meg, akinek sikerült gratulálok!!

2010. nov. 13. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!