Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetes pocis vagyok. Állítól...

13 hetes pocis vagyok. Állítólag magas vérnyomásom van ha orvos méri és ha 24 órás vérnyomásmérő. Ha én itthon akkor teljes normális. Nektek mennyi gyógyszert irtak fel? Nekem 5ször 500mg-ot irtak.

Figyelt kérdés
Ha felét veszem be a kiírtnak akkor is úgy lemegy hogy járni nembirok és ébren lenni sem.Ha nem veszem be akkor érzemjól magam.
2009. máj. 24. 16:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Én mindkét terhességgel magas vérnyomásos voltam, kezdettől fogva Dopegytet kellett szednem. Elsővel toxémiás is lettem,és koraszülés lett, másodikkal állítólag egy hét választott el a toxémiától. Először 3x1, majd 3x2, végül 4x2 dopegytet kellett szednem, utóbbi azt jelenti, hogy éjjel háromkor is fel kellett kelnem miatta. Itthon mérve nekem is normális volt, kivéve a végefelé. És úgy emlékszem, hogy 250mg-os Dopegytet kellett szednem. Amit te szedsz, mármint, ha Dopegytből szeded, az rengetegnek tűnik! Bármilyen kérdésed van ezzel a témával kapcsolatban írj, úgy érzem lassan le is doktorálhatnék sajnos belőle:(

2009. máj. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!