Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14hetes kismama vok! Már...

14hetes kismama vok! Már 2szer gyökérkezelték a héten a fogamat, de ugyan úgy fáj! 1szer kaptam érzéstelenítőt csak! Ez a babának nem okozhat bajt? És ma megint megyek kezelésre, biztos kapok érzéstelenitöt, mert egyébként nem birnám ki!

Figyelt kérdés
2009. dec. 2. 10:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem okoz bajt a babának,ez csak helyi érzéstelenítés.Én is kaptam a fogászaton 24h km
2009. dec. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem okoz bajt,én is kaptam 2x,nekem is gyökérkezelték.Valószinű,hogy nem találta meg nálad az összes ideget-ezért fáj-mert ugye most nem lehet rtgt használni.
2009. dec. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmi gond, ne aggódj! Nekem 2 fogam gyökérkezelték egyszerre, 4 alkalommal 7 hetesen! Azt hittem megpusztulok, úgy zsibbadtam meg kiütött a 2 szuri, de a babára nézve nincs gond! Szólj hogy kismami vagy és a doki tudni fogja hogy mit adhat! :)
2009. dec. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az a lényeg,h. tudják, h. babát vársz, mert akkor másfajtát szoktak adni. Egyébként egy kis helyi érzéstelenítéstől semmi probléma nem lesz, el sem jut a babáig.
2009. dec. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szia nekem a 11.héten ugy begyulladt a tömött fogam leghátul hogy elösször gyökér kezelni akarta a doki de olyan béna volt hogy 4 érzéstelenitőt adott az inembe mindegyiket 15 perc várakozás követte és akkor se találta el mert mindenhol elzsibbadt csak ott nem.haza küldött egy szájsebészeti beutalóval.egész éjjel nem aludtama fájdalomtól.másnap elmenntem a sebészetre ott elérzéstelenitették mégis óriási kinok közt kirángatták de szilánkosra tört.a lyuk begyógyult de még mindig sorba jönnek ki a szilánkok az inemből.rá egy hétre volt a12 hetes uh minden rendben volt sőt aztmondták ha kell algopyrint is lehet bevenni szóval nincs baj ne izgulj.15 hetes km.
2009. dec. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm csajok,aranyosak vtok!!Boldog babavárást nektek is!:-)
2009. dec. 3. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!