Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bálint vezetéknévhez, tudnátok...

Bálint vezetéknévhez, tudnátok fiú neveket ajánlani? Van már egy Adriánom, és egy Árminom. Nem hétköznapi névre gondoltunk a párommal. Köszönöm.

Figyelt kérdés
2012. jan. 9. 13:17
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Az Arnold nagyon szép név. Na holnap meg is említem a páromnak, hogy mit szólna hozzá, mert ma éjszakás. Köszönöm a választ mindenkinek.
2012. jan. 11. 23:29
 12/16 anonim ***** válasza:

Nekem is ezek tetszenek Ábel, Arnold, és még az Andor is jó.

Végül mit választottatok?

2012. aug. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Megszületett már? Mi lett a neve?

Nekem is három kisfiam van! :))

2012. aug. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Igen megszületett, május 8-án 3880gr, és 51cm. Most lesz jövőhéten négy hónapos, és már 8500gr.:) Igazi kis vasgyúró. Szopizik rendületlenül. Végülis apa győzött. Bálint Benett Noel lett a neve.:))
2012. szept. 2. 21:26
 15/16 anonim ***** válasza:

Gratulálok!! JÓ nevet választottatok!! :))

tényleg kis vasgyúró a fiad. Nekem a legkisebbikem 7hónapos lesz pár nap mulva, és 7.5kg. :)))

:))

Üdv: másik 3kisfius anyuka

(nálatok mennyi a korkülönbség a fiuk között? nálunk 27és 20hónap. olyan jó, hogy még mind kicsik. :))

2012. szept. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Szia. Nekem a nagyfiam 12éves, ő az előző kapcsolatomból született. A középső pedig most lesz 30-án 4éves. Ez a korkülönbség nekem tök jó, mindketten sokat segítenek, és imádják az öcsikéjüket. Neked hogy hívják a fiaidat?
2012. szept. 12. 23:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!