Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A tisztítószerek, mész festék,...

A tisztítószerek, mész festék, diszperziós festék, olajfesték, árt a magzatnak? 30 hetes terhes vagyok, és a takarítás után vettem észre, hogy kevesebbet mocorog a baba. Ártottam neki?

Figyelt kérdés
30 hetes terhes vagyok, és most jutottunk el a lakás felújításhoz. És én is kivettem belőle a részem, meszeltem, domesztoszal vízkőoldóval takarítottam. Persze szellőztettem de azért sokat tartózkodtam ezekben a helységekben. És észrevettem hogy nem úgy mocorog a baba mint ahogy szokott. Nagyon nyugis volt eddig is, de már egy napja alig érzem a mocorgását. Szerintetek ártottam a babának ezekkel a szerekkel, és szaladjak orvoshoz vele? A válaszokat előre is köszönöm. Ha valaki tudja ,hogy mit okozhatnak konkrétan ezek a szerek,annak nagyon örülnék.
2012. jan. 10. 07:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezek szerintem semmit nem okoznak, simán csak lustább kicsit. Enyém baba is lustább volt tegnap, lehet, hogy front van. Nyugalom, tuti, hogy nem ártottál... :) Ha egész nap szívnád a hígítót, és meginnád a domestost, na talán akkor! :D Viccen kívül: nem lesz semmi baj, de ha megnyugta, kérj egy uh-t!
2012. jan. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Biztos, ami biztos, azért nézesd meg..

De könnyen megeshet, hogy ettől a hülye időtől nem mocorog úgy. Egyik nap esik, másik nap tavasz van.. Ez nagyon megviseli őket is. Sőt..

Egyébként mi is lakásfelújítottunk, mikor állapotos voltam. Kb. annyi idős lehettem, mint te, de semmi probléma nem volt. Nyáron a nagy hőségben kapartam a falat, festettem, sikáltam a lakást domestossal, vízkőoldóval.. Csak a lábam dagadt be nagyon, más probléma nem lett. Mondjuk az én kisfiam inkább éjjel volt aktívabb, nappal pihent. Lehet, hogy neked is éjjel mocorog jobban, csak a fáradtságtól úgy alszol, hogy észre sem veszed.

2012. jan. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,akkor meg nyugodhatok. És igazatok van tényleg front van és befolyásolja őket...
2012. jan. 10. 09:31
 4/7 anonim ***** válasza:
:) Pihenj egy picit, már ha tudsz! Mi is most csináljuk ezeket a dolgokat, boooorzasztóan fárasztó tud lenni. Gratulálok a picihez, és minden szépet nektek!
2012. jan. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gratulációt.! Igyekszem pihenni, csak nehéz nyugton maradni mikor ekkora kupi van mindenütt...és kicsit tisztaság mániás vagyok.....
2012. jan. 10. 10:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Hááát, ismerős. Nem szeretek én sem leülni addig, amíg nem ragyog minden! :D
2012. jan. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 34 hetesen szobát meszeltem, ajtó-ablak keretet festettem, fertőtlenítés domestos-szal. Sőt pvc-t sikáltam hígítóval. Teljesen egészséges kislányunk született. Amúgy azt hallottam, hogy kettős front van, lehet azért is mocorog kevesebbet a babátok. Szerintem nem ártottál neki egy cseppet sem.
2012. jan. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!