Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire veszélyes a festék...

Mennyire veszélyes a festék belélegzése? Ha nyitva van az összes ablak és kereszthuzat van?

Figyelt kérdés
30 hetes kismami vagyok,éppen házfelújítás kellős közepén.Páromnak muszáj segítenem ablakkeretet festeni,mert sohasem végeznénk.Napi 2 órát kb.Aggódom a babám egészségéért.
2010. okt. 13. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Vegyél maszkot és azt használd.Elvileg az első 3 hónapban káros,fejlődési rendellenességet,genetikai bajokat okozhat,de én helyedben is óvatos lennék.Vagy maszk vagy nem segítesz.Én megmondom őszintén,nem segítenék,meg kell oldania valahogy nélküled.
2010. okt. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

sajnos káros, olyan mintha drogoznál. Vegyél maszkot, de még jobb lenne, ha nem is tartózkodnál a frissen festett helyek közelében. Szerintem aludj pár napot másnál.

Bocsánat hogy ezt mondom de a párod igazán megértőbb lehetne, neked sokkal károsabb ezt belélegezni mint neki, a babáról nem is beszélve. Jöjjön át egy barát/szomszéd/családtag festeni.

2010. okt. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok: amikor terhes voltam nálunk is komplett lakásfelújítás volt, és nekem egy szalmaszálat nem kellett keresztbe tennem, jöttek barátok, családtagok mindenki aki tudott jött segíteni, csak hogy nekem ne kelljen semmit csinálnom 7 hónaposan. Így is rossz volt hogy alig tudtam pihenni, mert minden szobában dolgoztak, így is folyton bekeményedett a hasam.
2010. okt. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Szerencsére nem ott lakunk,csak melózni járunk át.Hát igazából eddig nem sokat tudtam segíteni neki,meg nem is hagyta,tegnap meg ma festegettem.Remélem ez a 4 óra nem károsította a babámat.Holnap már nem megyek.
2010. okt. 13. 21:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Inkább ne menj, ha teheted, tényleg. De, ha muszáj, akkor vegyél maszkot, lehet kapni Obiban, Brico Storeban, stb.
2010. okt. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Könyörgöm, a maszk nem semlegesíti a festékmolekulákat, és a légzörendszerbe való bejutásukat sem akadályozza meg!!

A festékek pedig szinte kivétel nélkül rákkeltőek!!

2017. okt. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!