Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól számít barnának a...

Mikortól számít barnának a folyás?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni,hogy a a bugyimon sötétebb sárga vagy nagyon világos barna a folyás. :( A wc papíron nem tapasztaltam ilyet,csak a fehérneműmön.

7hkm


2012. jan. 10. 18:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ha a wc papíron nem látszik, akkor nincs gond. Nekem határozottan látszott, mikor barnáztam -bugyin, papíron egyaránt :( Ha nincs görcsöd, vagy fájdalmad és el sem tudod dönteni a folyás színét, akkor ne pánikolj. Ha barnázni kezdesz, azonnal menj dokihoz, ha nem fáj semmi, akkor is!!
2012. jan. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha barna folyásod lenne, egyből tudnád, hogy az van. Tudom, mit érzel, mert én sem tudtam eldönteni. Nekem sajnos volt is barnázás aztán, de már elmúlt. Amíg kétségeid vannak, oké vagy :). De ha bármilyen folyásod van, szerintem használj tisztasági betétet.
2012. jan. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!